کد خبر: ۷۰۴۷۷۵۷
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۸

فرماندار درگزین از بهره برداری ۴۸ طرح عمرانی در این شهرستان خبر داد.

بهره برداری از ۴۸ طرح عمرانی در شهرستان درگزینبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، علی اصغر ناظری پور، فرماندار درگزین گفت: برای بهره برداری از طرح‌های حوزه اقتصادی، کشاورزی، راهداری و خدمات هفته دولت شهرستان درگزین ۵۰۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

او روکش آسفالت امیریه به سمت قروه، سیستم فاضلاب شهر کرفس و پخش آسفالت در معابر ۱۰ روستا را از جمله طرح‌های مهم شهرستان درگزین برشمرد.

فرمانداردرگزین بیان کرد: اجرا و بهره برداری این طرح‌ها در تمامی نقاط درگزین یکی از مسائل مهم طرح‌های هفته دولت این شهرستان است.

ناظری پور با تاکید بر مشخص شدن وضعیت طرح‌های بلاتکلیف این شهرستان گفت: پیگیری برای ساخت گاوداری ۶ هزار راسی در شهرستان و استان به نتیجه رسیده و منتظر رای و نظر شستا و وزارت تعاون کار و امور اجتماعی هستیم.

او افزود: مکان یابی، وضعیت آب، زمین، محیط زیست و منابع طبیعی طرح گاوداری ۶ هزار راسی مولد مشخص شده و حتی خاک برداری و گود برداری نیز صورت گرفته است.

فرماندار درگزین ادامه داد: هشت کیلومتر از کریدور شمالی استان همدان در محدوده شهرستان درگزین قرار دارد که ۸۰ درصد این طرح با ۱۱۰ میلیارد ریال هزینه، اجرایی شده است.

ناظری پور با بیان اینکه عملیات اجرایی ۴ طرح در هفته دولت آغاز می‌شود بیان کرد: ۲ طرح در شهرک گلخانه‌ای عمان اجرایی می‌شود و طبق قرار داد شهرک گلخانه‌ای کشور شرکت‌های خدمات رسان ملزم به تامین آب، برق و گاز واحد‌های گلخانه‌ای هستند.

او اجرای ۲ کیلومتر فیبر نوری و ۱۰ هکتار جنگل کاری از سوی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری را از دیگر طرح‌های هفته دولت امسال عنوان کرد.

فرمانداردرگزین گفت: همزمان با هفته دولت، ۷۰۵ طرح با اعتبار حدود ۱۱ هزار میلیارد ریال در همدان بهره برداری و یا عملیات اجرایی آن آغاز شده که با بهره برداری از این طرح‌ها برای یک هزار و ۲۳۳ نفر در این استان فرصت شغلی ایجاد می‌شود.

انتهای پیام/ب


آغاز عملیات اجرایی ۴ طرح در هفته دولت

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر