کد خبر: ۷۰۴۷۷۹۲
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۸
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی:

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: ما در چند سال اخیر موفق به ساخت موشک های قوی تر از s۳۰۰ شدیم و این دنیا را متحیر کرد.

ساخت موشک های قوی توسط ایران همه دنیا را متحیر کرد

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، آیت الله سید احمد علم الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی، صبح امروز در مراسم افتتاحیه هفدهمین همایش تجلیل از ممتازین نزاجا گفت:این همایش ارزشمند برای کارکنان ارتش تشکیل شده و فرصت خوبی برای عرض ارادت به ساحت قدسی امام هشتم (ع) است.

او ادامه داد: شما عزیزان باید کاملا معتقد باشید که این جا به زیارت مرقد امام رضا (ع) نیامده اید بلکه به دیدار امام هشتم (ع) آمده اید زیرا ما معتقد هستیم که امام ما زنده است.

امام جمعه مشهد افزود: ارتباطی که امام هشتم (ع) با ما برقرار می‌کند ارتباطی قلبی است، امام رضا (ع) خود این ارتباط را با ما برقرار می‌کند و سلام اول را ایشان به مومنان می‌دهد.

آیت الله علم الهدی با بیان اینکه امروز ارتش ما مستقل‌ترین نیروی نظامی روی زمین است، گفت: جریان فرماندهی این نیرو از طریق حجتِ حجت خدا است.

او ادامه داد: دکتر بهشتی مثالی می‌زنند، در این مثال وضعیت ما در انقلاب اسلامی همانند یک شناگر قهرمان است، قهرمانی که با خطر‌های گوناگونی دست و پنجه نرم می‌کند. ارتش ما اکنون در همین شرایط قرار دارد و همه دنیا اذعان می‌کند که ارتش ما قهرمان است.

نماینده، ولی فقیه در خراسان رضوی با اشاره به توان موشکی ایران گفت: ما در چند سال اخیر موفق به ساخت موشک های قوی تر از s۳۰۰ شدیم و این دنیا را متحیر کرد.
 
او تأکید کرد: امروز بر روی کره زمین کدام جریان نظامی وجود دارد که شهامت و قدرت نیروی زمینی ارتش ما را داشته باشد.

انتهای پیام //ز.‌ی

هفدهمین همایش تجلیل از ممتازین نزاجا در مشهد برگزار شد
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر