کد خبر: ۷۰۴۷۹۲۰
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۸

مدیر بیمارستان بعثت همدان گفت: دختر ۱۷ ساله همدانی چند روز بعد از عمل جراحی بینی درگذشت .

جراحی بینی دختر ۱۷ ساله را به کام مرگ فرستادبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، حمید کیانی فتوت، مدیر بیمارستان بعثت همدان گفت: این دختر برای انجام عمل زیبایی بینی به این بیمارستان مراجعه کرده و پس از انجام عمل در صحت و سلامت کامل مرخص شد.

او افزود: این دختر پس از چند روز استراحت در منزل، بدحال شده و دوباره به بیمارستان منتقل شد، اما با وجود تلاش پزشکان و انجام عملیات احیای قلبی و ریوی، در این بیمارستان جان خود را از دست داد.

مدیر بیمارستان بعثت همدان ادامه داد: کمیته‌ای تحت عنوان «مرگ و میر» برای بررسی علت اولیه مرگ این دختر جوان تشکیل شده است با این وجود تمامی مستندات و پرونده‌ها در اختیار پزشکی قانونی قرار گرفته است.

کیانی فتوت افزود: تمامی فرایند درمان در این بیمارستان ثبت شده و این مستندات در اختیار مراجع مسئول قرار گرفته است.

مدیر بیمارستان بعثت همدان با بیان اینکه در زمینه شکایت خانواده متوفی از این بیمارستان اطلاعی ندارم، تاکید کرد: حتی در صورت شکایت نکردن خانواده متوفی، علت فوت افراد از سوی اعضای کمیته مرگ و میر بررسی شده و در صورت وجود قصور پزشکی این موضوع از طریق مراجع قانونی پیگیری می‌شود.

کیانی فتوت ادامه داد: با بررسی روند درمان افرادی که در بیمارستان جان خود را از دست دادند، اشکالات و معایب بررسی می‌شود و برای مثال اگر علت مرگ مصرف داروی خاصی باشد، این دارو مجدد نمونه برداری می‌شود تا دیگر این اتفاق رخ ندهد.

او با اشاره به اینکه  ۲ هزار نفر در بیمارستان بعثت همدان مشغول به کار هستند گفت : سالانه ۴۰ هزار عمل جراحی در این بیمارستان انجام می شود که بخش کمی از آن را جراحی‌های زیبایی بینی، فک و صورت و تغییر در ساختار بدن تشکیل می‌دهد.

منبع ایرنا

انتهای پیام/ب

مرگ دختر جوان همدانی پس از عمل بینی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر