کد خبر: ۷۰۴۸۰۱۵
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۳
در پایان المپیاد استعدادهای برتر کشور حاصل شد؛

تیم منتخب کرمان از مسابقات جوجیتسو دومین دوره المپیاد استعداد‌های برتر ورزش کشور ۱۵ مدال رنگارنگ صید کرد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، مسابقات جوجیتسو دومین دوره المپیاد استعداد‌های برتر ورزش کشور با حضور ۲۰۸ شرکت کننده از ۱۵ استان در ۳ استایل فایت، نه وازا و کاتا (نمایشی و کلاسیک) به مدت سه روز در سالن امام (ره) مجموعه ورزشی آزادی استان گلستان برگزار شد.

جوجیتسوکاران کرمانی و صید ۱۵ مدال رنگارنگ از مسابقات

خراسان رضوی، خراسان شمالی، تهران، مازندران، زنجان، اصفهان، آذربایجان شرقی، قم، چهارمحال و بختیاری، کرمان، گلستان، سیستان و بلوچستان، سمنان، کردستان و مرکزی ۱۵ استان حاضر در این رقابت‌ها بودند.

جوجیتسوکاران کرمانی و صید ۱۵ مدال رنگارنگ از مسابقات

در پایان این رقابت ها، تیم منتخب جوجیتسو استان کرمان موفق به کسب ۱۵مدال رنگارنگ از این رقابت ها شد.

جوجیتسوکاران کرمانی و صید ۱۵ مدال رنگارنگ از مسابقات

تیم کرمان پس از ورود به کرمان در راه آهن مورد استقبال جامعه ورزش قرار گرفت.

جوجیتسوکاران کرمانی و صید ۱۵ مدال رنگارنگ از مسابقات

اسامی مقام آوران استایل نه وازا بدین شرح است:

وزن منهای ۴۶ کیلوگرم

مقام اول: محمد حسن علیپور (خ. رضوی)، مقام دوم: آرمین طهماسبی (چهارمحال و بختیاری)، مقام سوم: آرش پرستار (کرمان) و متین نودهی (گلستان)

وزن منهای ۵۰ کیلوگرم

مقام اول: کیان علیزاده (خ. رضوی)، مقام دوم: مهدی عمران طلب (خ. رضوی)، مقام سوم: امیر حسین شمس (کرمان) و ابوالفضل خانه باز (گلستان)

وزن منهای ۵۵ کیلوگرم

مقام اول: بهنام رستمی (مازندران)، مقام دوم: ادریس شعبانی (خ. شمالی)، مقام سوم: محمد آرین مهر (سیستان و بلوچستان) و ابوذر شمس الدینی (کرمان)

وزن منهای ۶۰ کیلوگرم

مقام اول: سجاد باقری (خ. رضوی)، مقام دوم: محسن حامدی (قم)، مقام سوم: سینا اباذری (تهران) و حمیدرضا محمدی (خ. شمالی)

ورن منهای ۶۶ کیلوگرم

مقام اول: محمد اکرامی (خ. شمالی)، مقام دوم: علیرضا حسینی (اصفهان)، مقام سوم: سعید محمدی قنات (کرمان) و نصیر جمالی (سمنان)

ورن منهای ۷۳ کیلوگرم

مقام اول: محمد جواد مظفری (خ. رضوی)، مقام دوم:امیررضا شکفته (تهران)، مقام سوم: محمد صالح شهیدی (کرمان) و حسین رستمی زاده (کرمان)

ورن منهای ۸۱ کیلوگرم

مقام اول: فرزاد غفاری (تهران)، مقام دوم: یونس مصلحی (اصفهان)، مقام سوم: سجاد یوشحی (کرمان) و عادل گل مکانی (خ. رضوی)

وزن به اضافه ۸۱ کیلوگرم

مقام اول: حسن روحانی (خراسان شمالی)، مقام دوم: محمد مهدی رستمیان (تهران)، مقام سوم: محمدصدرا صادقی (اصفهان) و محمد عرفان افراشته (مازندران)

جدول توزیع مدال استایل نه وازا

۱. خراسان رضوی ۴طلا، ۱نقره، ۱برنز

۲. خراسان شمالی ۲طلا، ۱نقره، ۱برنز

۳. تهران ۱طلا، ۲نقره، ۱برنز

۴. مازندران ۱طلا، ۱برنز

۵. اصفهان ۲نقره، ۱برنز

۶. چهارمحال و بختیاری و قم ۱نقره

۷. کرمان ۷برنز

۸. گلستان ۲برنز

۹. سیستان و بلوچستان و سمنان ۱ برنز

اسامی مقام آوران استایل فایت

وزن منهای ۴۶ کیلوگرم

مقام اول: آرمین طهماسبی (چهارمحال و بختیاری)، مقام دوم: محمدمهدی فارقی (سیستان و بلوچستان)، مقام سوم: علی اکبر کامران زاده (کرمان) و مهدی مکی (کرمان)

وزن منهای ۵۰ کیلوگرم

مقام اول: امین جوکار (کرمان)، مقام دوم: امیر محمد حاتمی زاده (خ. شمالی)، مقام سوم: امیر مهدی عرب (سمنان) و محمد رضا فارقی (سیستان و بلوچستان)

وزن منهای ۵۵ کیلوگرم

مقام اول: بهنام رستمی (مازندران)، مقام دوم: ادریس شعبانی (خ. شمالی)، مقام سوم: کیان عزیزپور (تهران) و سید جواد کارآموز (خ. رضوی)

وزن منهای ۶۰ کیلوگرم

مقام اول: امیر علی اسحاق پور (خ. شمالی)، مقام دوم: علی اصغر سلیمی (زنجان)، مقام سوم: محمد حسین سعید (کرمان) و علی کاظمی (مازندران)

وزن منهای ۶۶ کیلوگرم

مقام اول: امیر حسین پور کاوه (چهارمحال و بختیاری)، مقام دوم: علی زند وکیل (کرمان)، مقام سوم: محمد پور محمد (خ. رضوی) و محمدرضا هیزجی (قم)

وزن منهای ۷۳ کیلوگرم

مقام اول: امیررضا شکفته (تهران)، مقام دوم: محمد امین رحیمی (اصفهان)، مقام سوم: محمد صالح شهیدی (کرمان) و محمد مهدی جهانی (قم)

وزن منهای ۸۱ کیلوگرم

مقام اول: ابوالفضل زینعلی (قم)، مقام دوم: رضا نوروزی (اصفهان)، مقام سوم: علیرضا شمسی (مرکزی) و عادل گل مکانی (خ. رضوی)

وزن به اضافه ۸۱ کیلوگرم

مقام اول:حسن روحانی (خراسان شمالی)، مقام دوم: محمد مهدی رستمیان (تهران)، مقام سوم: سعید کاملی (خ. رضوی) و محمد عرفان افراشته (مازندران) جدول

رده بندی تیمی استایل فایت

۱. خراسان شمالی ۲طلا، ۲نقره

۲. چهارمحال و بختیاری ۲طلا

۳. کرمان ۱طلا، ۱نقره، ۴برنز

۴. تهران ۱طلا، ۱نقره، ۱برنز

۵. مازندران و قم ۱طلا، ۲برنز

۶. اصفهان ۲ نقره

۷. سیستان و بلوچستان ۱نقره و ۱برنز

۸. زنجان ۱نقره

۹. خراسان رضوی ۴برنز

۱۰. مرکزی و سمنان ۱ برنز

برترین‌های کاتا نمایشی

مقام اول: استان زنجان (رضا بابایی و محمد بابایی).

مقام دوم: استان آ. شرقی (هادی چاهی و امیر عطا حسن پور).

مقام سوم: استان کردستان (آرین مارابی و سینا حسینی) و استان آ. شرفی (رامین عاقلی و امیر حسین فراغت)

مقام آوران کاتا کلاسیک

مقام اول: استان زنجان (رضا بابایی و محمد بابایی).

مقام دوم: استان قم (ابوالفضل زینعلی و محمد مهدی افشاری).

مقام سوم: استان سیستان و بلوچستان (محمد رضا فارقی و محمدمهدی فارقی) و استان کرمان (دانیال زندی و امیر علی شمس الدین)

جدول توزیع مدال کاتا (کلاسیک و نمایشی)

۱. زنجان ۲طلا

۲. آذربایجان شرقی ۱نقره، ۱برنز

۳. قم ۱نقره

 ۴. کردستان، کرمان، سیستان و بلوچستان ۱برنز

انتهای پیام/ب

درخشش جوجیتسو کاران کرمانی در المپیاد استعدادهای برتر کشور

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر