کد خبر: ۷۰۴۸۲۴۵
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۳
فرمانده نیروی دریایی سپاه مطرح کرد؛

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: فرزندان دریا دل ایران در نیروی دریایی ارتش و سپاه با انگیزه قوی و عزم راسخ و اهداف مشترک در دریا برای تحقق برنامه‌های رزمی و دفاعی آمادگی دارند.

رصد لحظه به لحظه تحرکات نیرو‌های نظامی فرامنطقه‌ایبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ،دریادار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: تحرکات نیرو‌های نظامی فرامنطقه‌ای با  سامانه‌های کنترلی ما لحظه به لحظه و مستمر رصد می شود.

او در مراسم قدردانی از فرماندهان و رزمندگان عملیات توقیف نفتکش متخلف انگلیسی در بندرعباس افزود: فرزندان دریا دل ایران در نیروی دریایی ارتش و سپاه با انگیزه قوی و عزم راسخ و اهداف مشترک در دریا برای تحقق برنامه‌های رزمی و دفاعی آمادگی دارند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: آمادگی و توانمندی نیروی دریایی بی تردید ثمره عینی خون شهدا، مجاهدت وتکیه بر ظرفیت‌ها و توانمندی داخلی است و راه شهدا در خلیج فارس و دریای عمان ادامه دارد.

  دریادار علیرضا تنگسیری با بیان اینکه نیروی دریایی به توانمندی لازم برای تعقیب، تادیب و تنبیه دشمن دست پیدا کرده ، افزود : به خاطر ماهیت پلید دشمن ارتقاء مهارت‌ها و توانمندی‌ها در دستور کار است.

دریادار تنگسیری افزود: امروز هماهنگی و وحدت نیروی دریایی ارتش و سپاه در پرتو هدایت‌های داهیانه فرمانده معظم کل قوا ستودنی است.

در این مراسم از فرماندهان، رزمندگان بخش‌های مختلف عملیاتی، اطلاعاتی، جنگال، فرماندهی کنترل، هوادریا و موشکی که در ماموریت تسخیر نفتکش انگلیسی نقش آفرینی کردند، قدردانی شد.

در این گردهمایی فرماندهان و رزمندگان توقیف کننده نفتکش متخلف انگلیسی آمادگی خود را برای مقابله اقتدار آمیز با تهدیدات و تخلفات و اقدامات ستیزه جویان اعلام کردند.

انتهای پیام/ر

مقابله اقتدار آمیز با تهدیدات ستیزه جویان در منطقه

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر