کد خبر: ۷۰۴۸۳۹۱
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۳

رییس تربیت بدنی سپاه صاحب الزمان(عج) از درخشش ورزشکاران منتخب استان اصفهان در یازدهمین دوره از مسابقات تحت عنوان المپیاد استعدادهای برتر بسیج کشور خبرداد.

سرهنگ پاسدار علی پیمان صفت رییس تربیت بدنی سپاه صاحب الزمان(عج)  در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان ، اظهار داشت: این مسابقات از ۳۰ مرداد الی ۱ شهریور ماه در شهرستان‌های سمنان و دامغان برگزار شده است و تیم‌های استان اصفهان در رشته‌های تکواندو، ووشو و تیراندازی به قهرمانی دست پیدا کرده اند و تیم کاراته نیز به عنوان نایب قهرمانی رسید.

او افزود: ورزشکاران بسیجی از شهرستان‌های سراسراستان اصفهان طی مراحل استعدادیابی به این مسابقات که در ۵ رشته تکواندو، جودو، ووشو، کاراته و تیراندازی در رده سنی ۹ تا ۱۸ سال برگزار شد، اعزام شدند و در مجموع موفق به کسب عنوان قهرمانی شدند.

مدیرعامل باشگاه مقاومت اصفهان در ادامه افزود: در سال ۱۳۹۰ به دستور فرمانده وقت بسیج مستضعفین مبنی بر استقرار پایگاه‌های استعدادیابی ورزشی، ۳ پایگاه اختصاص داده شد که تعداد این پایگاه‌ها از سال ۱۳۹۴ تاکنون به ۱۲ پایگاه افزایش یافته است و ما توانسته ایم در هر دو بخش خواهران و برادران استعداد‌های برتر را شناسایی و جهت اعزام به المپیاد آماده سازیم.

سرهنگ پیمان صفت با ابراز خرسندی از نتایج بلند مدت سرمایه گذاری بر استعداد‌های ورزشی که از سراسر شهرستان‌های استان گردآوری شده اند، گفت: خروجی این استعداد‌ها در مسابقات کشوری و بین المللی بسیار موفقیت آمیز بوده و آقای امیرغفور والیبالیست توانمند ایرانی یکی از نتایج مثبت شناخته شده در پایگاه‌های استعداد یابی شهرستان کاشان بوده است که امروزه شاهد افتخارآفرینی ایشان در رقابت‌های بین المللی هستیم.

وی در انتها از المپیاد خواهران که قرار است از ۲ لغایت ۴ شهریورماه درسمنان برگزار شود خبر داد و اذعان کرد: روند استعدادیابی و اعزام با پشتوانه‌ی بسیار قوی در بخش خواهران نیز همواره انجام شده است و امیدواریم همانند برادران با دست پر و کسب عناوین قهرمانی متعدد به اصفهان بازگردند.


انتهای پیام/م

 

اصفهان برفراز قله ورزش بسیج کشور

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر