کد خبر: ۷۰۴۸۴۱۲
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۳

مدیر روابط عمومی تربیت بدنی آستان قدس رضوی گفت: نصب گیت‌های الکترونیکی ورزشگاه امام رضا (ع)، ۳ روز دیگر آغاز می‌شود؛ نصب این گیت‎ها یک ماه زمان می‌برد.

گیت‌های الکترونیکی ورزشگاه امام رضا (ع) برای هفته آینده آماده می‌شودبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، مجید مولایی مدیر روابط عمومی تربیت بدنی آستان قدس رضوی گفت: ورزشگاه امام رضا (ع) از ابتدای بهره‌برداری همه لوازم و تجهیزات به روز دنیا رابرای برگزاری رقابت‌های فوتبال دارد.

او تصریح کرد: اخیراً سازمان لیگ فوتبال ایران ابلاغیه‌ای مبنی بر کنترل، امنیت و رفاه حال بیشتر هوادارن فوتبال صادر کرده است تا بلیت به صورت الکترونیکی فروخته شود.

مولایی گفت: این بلیت الکترونیکی باید از طریق گیت خوانده شود تا تماشاچیان به راحتی امکان ورود به ورزشگاه را داشته باشند؛ این تدابیر بسیار به نفع تماشاچیان است، چون می‌تواند از منزل بلیت را تهیه کند و ساعتی قبل بازی بدون استرس و نگرانی در استادیوم حاضر شوند.

مدیر روابط عمومی تربیت بدنی آستان قدس رضوی ادامه داد: از آنجایی که هر کسی می‌تواند تنها از طریق کد ملی خود یک بلیت خریداری کند، بساط بازار سیاه برای مسابقات حساس فوتبال جمع می‌شود و دیگر شاهد ازدحام و نابسامانی هواداران بلیت به دست پشت در‌های بسته ورزشگاه‌ها نخواهیم بود.

او تصریح کرد: کارشناسان ما برای تهیه گیت با چند شرکت معتبر در تهران رایزنی کردند و در شرف عقد قراداد بودیم که هیئت فوتبال خراسان رضوی اعلام کرد، به دلیل این که بلیت‌فروشی و برگزاری مسابقه در ورزشگاه را از طرف باشگاه شهر خودرو خراسان به صورت پیمانکاری برعهده گرفته است، با نظارت ما گیت‌ها را خریداری و طی سه روز آینده شروع به نصب خواهد کرد که فرآیند نصب گیت‎ها یک ماه زمان می‌برد؛ هزینه‎های آن را نیز به هیئت فوتبال از طریق اجاره ورزشگاه تهاتر می‌کنیم.

مولایی ادامه داد: اگر بر اساس الزام سازمان لیگ فوتبال، پیمانکار هم در پایان هفته پیش رو دو تا سه گیت را به ما تحویل دهد، می‌توانیم تا جمعه آینده ورزشگاه را برای فروش بلیت الکترونیکی و برگزاری بازی شهر خودرو و شاهین بوشهر آماده کنیم؛ اما در صورتی که سازمان لیگ الزام داشته باشد که حتما گیت‌ها برای آغاز بازی‌ها آماده شود، ممکن است گیت‌ها به این بازی نرسد و مسابقه هم در ورزشگاه امام رضا (ع) برگزار نشود؛ برگزاری یا لغو بازی آینده به تصمیم سازمان لیگ بستگی دارد.

انتهای پیام//ز.‌ی


ورزشگاه امام رضا (ع) به گیت‌های الکترونیکی مجهز می‌شود

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر