کد خبر: ۷۰۴۸۴۵۹
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۷

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خوزستان گفت: بدهکاری و عمل نکردن به تعهدات قانونی علت تعطیلی تنها جایگاه عرضه سوخت در بخش صیدون از توابع شهرستان باغملک است.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، نعمت ا... نجفی مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خوزستان درخصوص تعطیلی تنها جایگاه سوخت بخش صیدون شهرستان باغملک گفت: این جایگاه حدود ۸۰۰میلیون ریال به شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خوزستان بدهکار است و با وجود اخطار قانونی برای بازپرداخت بدهی، تاکنون از پرداخت آن خودداری، و تمایلی برای خرید سوخت از شرکت حتی به شرط پرداخت نکردن بدهی معوقه ندارد.

او با اشاره به اینکه طبق قانون بهای سوخت جایگاه باید به خزانه واریز شود تا محموله‌های سوخت به جایگاه ارسال شود اظهار داشت: تاکنون این شرکت برای تعطیل نشدن جایگاه عرضه سوخت بخش صیدون با هدف رفاه حال مردم منطقه تلاش کرده است.

نجفی تصریح کرد: شرکت پخش فرآورده‌های نفتی خوزستان حتی برای کاهش مشکلات مردم به مدیریت جایگاه سوخت بخش صیدون پیشنهاد کرده بدون پرداخت بدهی معوقه، نسبت به خرید سوخت از شرکت در قبال وجه نقد اقدام کند، ولی تاکنون پاسخی به این درخواست نداده و مردم را با سردرگمی و مشکل رو به رو کرده است.

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خوزستان (اهواز) در ادامه به پیشنهاد این شرکت به فرمانداری باغملک برای صدور مجوز برای احداث جایگاه جدید سوخت در کنار جایگاه تعطیل شده بخش صیدون اشاره کرد و بیان داشت: شهرداری صیدون برای احداث جایگاه سوخت اعلام آمادگی کرده، ولی هنوز زمین این جایگاه مشخص نشده است.

این مقام مسئول ابراز امیدواری کرد با فراهم شدن زمینه برای احداث جایگاه جدید دربخش صیدون مشکلات دیرینه مردم منطقه ناشی از تعطیلی مداوم تنها جایگاه بخش صیدون برطرف شود.

چندی پیش تعدادی از رانندگان خودرو‌های بخش صیدون در اعتراض به تعطیلی تنها جایگاه سوخت در این منطقه، جاده ورودی به شهر را بستند.

شهروندان بخش صیدون در برخی رسانه‌های مجازی نیز عنوان کردند سال هاست که مردم این منطقه و روستا‌های آن از نبود خدمات دهی مناسب تنها جایگاه سوخت رنج می‌برند و رانندگان خودرو‌های منطقه برای تامین سوخت باید مسیر ۳۰ کیلومتری را برای رسیدن به نزدیک‌ترین جایگاه سوخت بپیمایند.

انتهای پیام/گ

تعطیلی جایگاه سوخت در بخش صیدون

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر