کد خبر: ۷۰۴۸۷۳۳
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۹

فرماندار هرسین گفت:از اختصاص ۱۵ میلیارد ریال اعتبار برای پروژه بام شهر هرسین خبر داد.

بام شهر هرین با اعتبار ۱۵ میلیارد ریالی ساخته می‌شودبه گزارش خبرنگار  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ، امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر طی سخنانی بیان داشت: انشاالله بتوانیم در مسیر شهدا قدم برداریم و راه آنان را ادامه دهیم و از تمام توان خود برای خدمتگذاری بی منت به مردم استفاده کنیم.

امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین در این جلسه طی سخنانی میزان اعتبارات اختصاص داد شده به شهرستان هرسین در سالجاری را بیش از ۳۰۰ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: این میزان اعتبارات با توجه به اولویت‌های توسعه شهرستان در بخش‌های گردشگری، صنایع دستی، کشاورزی و صنعت و معدن تعریف شده است.

شاه آبادی بیان کرد: طی جلسات فشرده در روز‌های گذشته برش اعتباری شهرستان هرسین در سه بخش استانی، نفت گاز و متوازن منطقه‌ای مشخص شد و اعتبارات طی جلسات و مکاتبات استاندار  با مدیرکل  سازمان مدیریت و برنامه ریزی مورد تصویب قرار گرفت.

فرماندار شهرستان هرسین اظهار داشت: با توجه به قرار گرفتن شهرستان هرسین بعنوان یکی از ۳۱ شهرستان پایلوت اقتصاد مقاومتی کشور و اعتبارات عمرانی این شهرستان نسبت به سال‌های گذشته ۳۱ درصد افزایش داشته استاز مجموع اعتبارات ذکر شده مبلغ ۱۵ میلیارد ریال به منظور احداث پروژه بام شهر هرسین اختصاص داده شده است.

فرماندار هرسین در تکمیل سخنان خود گفت: با توجه به قرار گیری شهرستان هرسین در کریدور شمالغرب به جنوب غرب و طی پیش بینی‌ها و هماهنگی‌های انجام شده به منظور جذب سرمایه‌گذاران، توسعه گردشگری و در جهت نشاط مردم این اعتبار (۱۵ میلیارد ریال) در مراحل اولیه به موضوع مطالعات، جنگل کاری، آبرسانی و ایجاد راه دسترسی و ساخت مسیر پیاده روی خانوادگی در دامنه شمالی کوه دیوانگاه تخصیص خواهد یافت.

انتهای پیام/ز

 

اعتبارات عمرانی هرسین  ۳۱ درصد افزایش  یافت 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر