کد خبر: ۷۰۴۸۸۵۳
تاریخ انتشار: ۰۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۲

ائتلاف الفتح عراق ضمن محکومیت حمله پهپادی رژیم صهیونیستی به نیرو‌های حشدالشعبی، ائتلاف بین المللی به رهبری آمریکا را مسئول تهاجم به نیرو‌های حشدالشعبی در قائم دانست.

محکومیت حمله پهپادی رژیم صهیونیستی به حشدالشعبی از سوی ائتلاف الفتح عراقبه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، ائتلاف الفتح عراق در بیانیه‌ای ضمن محکومیت حمله پهپادی رژیم صهیونیستی به نیرو‌های حشدالشعبی در مرز سوریه تاکید کرد که این گروه، ائتلاف بین المللی به رهبری آمریکا را مسئول تهاجم به نیرو‌های حشدالشعبی در قائم می‌داند.

ائتلاف الفتح در ادامه تاکید کرده است که هدف گرفتن رهبران حشدالشعبی از سوی رژیم صهیونیستی در قائم یک نقطه عطف خیلی خطرناک است.

این ائتلاف در ادامه تاکید کرده است که اعتقاد ما بر این است که نیازی به حضور نیرو‌های نظامی آمریکا ر خاک عراق نیست.

ائتلاف الفتح بار‌ها به حضور نظامیان آمریکا در عراق اعتراض کرده است و از دولت خواسته آن‌ها را از خاک این کشور اخراج کند.

نیروهای بسیج مردمی عراق با صدور بیانیه‌ای آمریکا و رژیم صهیونیستی را مسئول حمله هوایی در شهر قائم واقع در مرز عراق و سوریه و شهادت یکی از فرماندهانشان دانستند.

حشدالشعبی این حمله را نقض آشکار حاکمیت عراق دانست که به رغم پوشش هوایی آسمان عراق از سوی ائتلاف آمریکا و به رغم وجود بالون‌های بزرگ دیده‌بانی و رصد در نزدیکی محل حادثه روی داده است.

حشدالشعبی تأکید کرد که حمله پهپادی رژیم صهیونیستی همزمان با آغاز مرحله چهارم عملیات اراده پیروزی در غرب عراق بوده است در این عملیات، نیرو‌های ارتش، پلیس و الحشد عراق در کنار هم عناصر باقی‌مانده گروه‌های تروریستی را تعقیب می‌کردند.

حشدالشعبی در بیانیه خود تأکید کرده است که این گونه حملات هرگز نیرو‌های حشدالشعبی را از انجام وظیفه ملی خود در مقابله با تروریسم و دفاع از خاک، امنیت و کرامت عراق منصرف نخواهد کرد.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر