کد خبر: ۷۰۵۴۰۳۲
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۲
۰۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۲
کد خبر : ۷۰۵۴۰۳۲

رئیس هیات گلف استان اصفهان و عضو شورای شهر اصفهان گفت:تیم مدیریت هیات گلف و فدراسیون نگاه توسعه ای به این ورزش دارد و فدراسیون گلف از ابتدای فعالیت به دنبال خارج کردن این ورزش از حالت مردابی بود.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان ،کوروش محمدیرئیس هیات گلف استان اصفهان دیروز در مراسم اولین دوره المپیاد استعداد‌های برتر مینی گلف دختران کشور، اظهار کرد: با کمک و همت یک مجموعه عوامل سخت کوش و ارزشمند که به خودباوری رسیده است، به این مرحله در گلف رسیدهایم و اکنون به همت این جمعیت است که گلف اصفهان به یک چنین شکوهی رسیده است.

اوافزود: تیم مدیریت هیات گلف و فدراسیون نگاه توسعه‌ای به این ورزش دارد و فدراسیون گلف از ابتدای فعالیت به دنبال خارج کردن این ورزش از حالت مردابی بود. این در حالی است که بسیاری از نوجوانان حاضر در این رویداد تا چند ماه پیش با ورزش گلف آشنایی نداشتند.

رئیس هیات گلف استان اصفهان خاطر نشان کرد: برگزاری چنین رویداد‌هایی موجب گرایش نوجوانان و جوانان به گلف شده است و مجموعه مینی گلف اصفهان در ۴۵ روز آماده بهره برداری شد و این بهره برداری با بدون کمک نهاد‌های اجتماعی و شهری اصفهان غیر ممکن بود.

محمدی ادامه داد: شهرداری اصفهان نیز از ما در توسعه ورزش گلف حمایت کرد و نقش مساعدت‌های این نهاد در راه اندازی زمین مینی گلف اصفهان غیرقابل انکار است.

محمد سلطان حسینی مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان نیز در این مراسم، اظهار کرد: شاید اغلب مردم، استان اصفهان را به هنر بشناسند، اما باید بدانید که مردم اصفهان ۲۳ هزار شهید تقدیم این آب و خاک کرده اند و مقام معظم رهبری درباره مردم اصفهان فرموده اند مردم اصفهان در فعالیت‌های خیریه از گشاده دست‌ترین مردم کل کشور هستند. برخی از خیریه‌ها حدودا یک قرن در اصفهان قدمت دارند.

او افزود: نوجوانان در حوزه ورزش از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند و امیدواریم برنامه‌های مناسبی برای لذت شما نوجوانان از این مراسم در نظر گرفته باشند.

انتهای پیام/م

 

برگزاری مراسم اولین دوره المپیاد استعداد های برتر مینی گلف دختران کشور

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر