کد خبر: ۷۰۵۴۰۸۴
گروه : مرکزی » اراک
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۱
فرمانده ارشد انتظامی؛

سردار منوچهر امان الهی بهاروند گفت: عمق نفوذی راهبردی ایران رو به گسترش است .

ایران همانگونه که شعار می دهد عمل می کند.به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک، سردار منوچهر امان الهی بهاروند از فرماندهان انتظامی در خطبه های پیش از نماز جمعه  اراک گفت: محرم ماه قیام و پیام است وعمق نفوذی راهبردی ایران رو به گسترش است .

 سردار امان الهی بهاروند با بیان اینکه ما ۴۰ سال اول انقلاب را پشت سر گذاشتیم و وارد ۴۰ سال دوم شدیم افزود: دشمنان عزمشان را جزم نموده اند تا مارا  از جنگ اقتصادی گرفته تا تهدید نظامی شکست دهند.

او اضافه کرد: پرهیز از حاشیه سازی و رانت از جمله الزامات جهاد اقتصادی محسوب می شود.

این فرمانده انتظامی  با تاکید بر این نکته که ایران دنبال حمله نظامی نیست ولی از خود دفاع می کند گفت: وقتی دشمن نزدیک ایران نمی شود و در تنگه هرمز میماند نشانه توان دفاعی و رزمی ماست .

او بیانکرد: پدافند هوایی جمهوری اسلامی ایران به همت جوانان و برنامه ریزی دقیق، طراحی، تولید و نامین نیازمندی ها به خود کفایی رسیده است.

 سردار امان الهی بهاروند بیان کرد: برای نمونه از موشک های مکانیزه  ، طراحی نرم افزارهای دفاع سایبری و... نام برد که ارمغان 40 سال انقلاب است ؛هم چنین در ابتدا سال جدید با وقوع سیل مجموعه بهداشت و  پدافند هوایی اقدام به ارائه انواع خدمات درمانی کردند.

او  تصریح کرد : جمهوری اسلامی  ایران همانگونه که شعار میدهد عمل میکند و امنیت منطقه و کشور خط قرمز ماست  و مردم غیور ما درس آموخته مکتب امام حسین هستند.

این فرماندهان انتظامی در پایان گفت: عمق نفوذی راهبردی ایران رو به گسترش است و نتایج میدانی جنگ سوریه، یمن و... نشان از شکست دشمن در منطقه است.

انتهای پیام / م

سردار  امان الهی بهاروند: ایران همانگونه که شعار می دهد عمل می کند

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر