کد خبر: ۷۰۵۶۰۱۹
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۰
مدیرکل روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای:

مدیرکل روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از انتخاب این استان بعنوان پایلوت کشوری برای اجرای طرح مسئولیت اجتماعی مردم در سوانح رانندگی خبر داد.

آذربایجان غربی پایلوت مسئولیت اجتماعی مردم در سوانح رانندگی شدبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه ،منصور فخاران مشاور معاون وزیر و مدیرکل روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در دیدار با مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی با اعلام انتخاب این استان بعنوان پایلوت کشوری برای اجرای طرح مسئولیت اجتماعی مردم در سوانح رانندگی خبر داد و گفت: در تصادفات رانندگی جاده‌ای سهم سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و عامل راه تنها ۱۰ درصد است و در مقایسه با عامل انسانی عدد ناچیزی است و می‌طلبد برای تامین امنیت تردد‌های جاده ای، مردم را به مسئولیت اجتماعی خود در این خصوص حساس کرد.

او  ادامه داد: سازمان صدا و سیما می‌تواند برای ایجاد مسئولیت اجتماعی در جامعه با هدف کاهش سوانح رانندگی نقش بی بدیلی ایفا کند، معتقد هستیم تبلیغات آرمان ما نیست بلکه باید کاری که منتهی به نجات جان یک نفر می‌شود، انجام شود.
 
این مقام مسئول سازمان را سیستمی که با همه مردم در ارتباط مستقیم است، عنوان کرد و گفت: تمام نیاز‌های زندگی توسط جابجایی‌ها و این جابجایی نیز در بستر راه انجام می‌شود که نشان از نفوذ این مجموعه در تمام زوایای زندگی مردم است.

مشاور معاون وزیر و مدیرکل روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اظهار کرد: سالانه میلیارد‌ها ریال در بخش سخت افزاری هزینه می‌شود، اما در مباحث نرم افزاری و آموزش‌ها با خلاء روبرو هستیم که سازمان صدا و سیما می‌تواند گزینه مناسبی برای رفع آن باشد.
 
فخاران ارتباط بیش از پیش صدا و سیما و مرکز مدیریت راه‌های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای را خواستار شد و افزود: با این ارتباط و استفاده از ظرفیت دستگاه‌های ترددشمار امکان پیش بینی سفر در محور‌های با هدف افزایش ایمنی تردد‌های جاده‌ای در قالبی مطابق با ذائقه مردم فراهم خواهد شد.

مدیرکل صدا و سیمای آذربایجان غربی در این دیدار با اشاره به تعامل مناسب بین سازمان صدا و سیما با اداره کل راهداری و‌حمل و نقل جاده‌ای استان گفت: مدیریت این مجموعه بدلیل اشرافیت بر موضوعات، از روحیه قابل ستایش برای پاسخگویی به افکار عمومی برخوردارند و این امر اشتیاق همکاران صدا و سیما برای پیگیری موضوعات مرتبط با بخش را دوچندان کرده است.

مجرد پاسخگو بودن را از ویژگی‌های بارز مدیران موفق عنوان کرد و گفت: در بسیاری حوزه‌ها مطالباتی بوده است که غائب بودن مدیران آن‌ها را به معضل تبدیل می‌کند، اما در مجموعه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی این مشکل وجود ندارد و تمام عوامل آن از بالاترین تا پایین‌ترین سطح مدیریتی پای کار بودند.

او سازمان صدا و سیما را مکلف بر حضور فعال در میدان کار مجموعه‌هایی دانست که در ارتباط مستقیم با مردم هستند، دانست و یادآور شد: آماده همکاری در حوزه‌های اطلاع رسانی و فرهنگ سازی با مجموعه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان به صورت مستمر هستیم.
 
انتهای پیام/م
 

سفر مدیرکل روابط عمومی سازمان راهداری  به آذربایجان غربی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر