کد خبر: ۷۰۵۶۹۷۳
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۲
۱۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۲
کد خبر : ۷۰۵۶۹۷۳

رئیس اداره خدمات شهری معاونت خدمات شهری شهرداری اصفهان گفت:امسال افرادی که مجوز راه اندازی ایستگاه های صلواتی دریافت کرده اند ملزم به نصب بنری حاوی مشخصات خود هستند تا در صورت مشاهده هرگونه موارد غیرایمن از سوی شهروندان، پیگیری شده و این موارد برطرف شود.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان ،غلامرضا ساکتی رئیس اداره خدمات شهری معاونت خدمات شهری شهرداری اصفهان با بیان اینکه سیاه پوش شدن همه شهر در روز‌های محرم و فضاسازی مناسبتی از جمله اقدامات معاونت خدمات شهری شهرداری برای آماده سازی شهر در ایام محرم است، اظهار کرد: در این رابطه جلسات مستمر با هیئات در هر منطقه و با حضور شهرداران مناطق، نماینده آتش نشانی، نماینده معاونت خدمات شهری شهرداری، مدیریت بحران و پلیس راهور برای انجام هماهنگی لازم برگزار شده است.

او با بیان اینکه بروشور‌های آموزشی نیز از سوی اداره کل ارتباطات و امور بین الملل برای تذکر نکات ایمنی به شهروندان و هیئت‌ها چاپ و بین آن‌ها توزیع شده است، گفت: جلسات ستاد شهر حسینی اصفهان نیز با حضور اعضا در معاونت خدمات شهری برگزار شده است تا هماهنگی لازم بین سازمان‌های مرتبط و نیز سازمان تبلیغات اسلامی استان برای صدور مجوز نصب داربست‌های روضه و ایستگاه‌های صلواتی صورت گیرد.

رئیس اداره خدمات شهری معاونت خدمات شهری شهرداری اصفهان ادامه داد: امسال برای تسهیل امور مردم برای دریافت مجوز نصب داربست، نماینده معاونت خدمات شهری و اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان در سازمان تبلیغات مستقر شده اند تا شهروندان نیاز به مراجعات مکرر به سازمان‌های مختلف نداشته باشند.

او افزود: شهروندان متقاضی بعد از دریافت مجوز در سازمان تبلیغات به شهرداری‌های مناطق هدایت می‌شوند که این اقدام، مسیر کار را کوتاه‌تر کرده است.

ساکتی گفت: امسال افرادی که مجوز راه اندازی ایستگاه‌های صلواتی دریافت کرده اند ملزم به نصب بنری حاوی مشخصات خود هستند تا در صورت مشاهده هرگونه موارد غیرایمن از سوی شهروندان، پیگیری شده و این موارد برطرف شود.

او از شست و شوی اطراف مساجد و حسینیه‌ها خبر داد و گفت: مخزن و کیسه‌های زباله هم برای جمع آوری ظروف یکبار مصرف بین هیئت‌ها به ویژه در مناطق یک و سه که تعداد هیئت‌ها بیشتر است، توزیع می‌شود.

رییس اداره خدمات شهری شهرداری اصفهان با بیان اینکه به غیر از ۲۵۰۰ پاکبانی که در شهر اصفهان فعالیت دارند، در شیفت‌های عصر و شب و در مناطق مختلف حدود ۴۰ پاکبان دیگر به این تعداد اضافه می‌شود، افزود: امسال به ایستگاه‌های صلواتی و نیز شهروندان توصیه می‌کنیم از ظروف شیشه‌ای و شخصی خود برای مصرف نذورات استفاده کنند تا مصرف ظروف یکبار مصرف به حداقل برسد البته باید موارد ایمنی از سوی متولیان ایستگاه‌های صلواتی در این خصوص رعایت شود.

انتهای پیام/م

 

تشکیل کمیته نظارت و ارزیابی هیئت‌های عزاداری در شهر اصفهان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر