کد خبر: ۷۰۵۹۲۶۰
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۰
معاون بازرگانی سازمان صمت قم خبر داد؛

معاون بازرگانی صمت قم از عرضه کالا‌های ضروری ویژه هیئت‌های مذهبی با قیمت دولتی خبر داد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم،امیر حسین پروان،معاون بازرگانی سازمان صمت قم از عرضه کالاهای ضروری هیئت ها با قیمت دولتی خبر دادو گفت: ۲۳۶ تن شکر، ۴۷۲ تن برنج، ۴۷۰ تن روغن و ۱۶ تن چای برای مصرف هیئت‌های عزاداری استان تخصیص داده شده است.

او افزود: نرخ برنج در هرکیلو ۶۵۰۰ (هندی)، شکر ۳ هزار و ۲۵۰ تومان، مرغ ۱۲۵۰۰ تومان و نرخ روغن ۱۵ درصد پایین‌تر از نرخ بازار تعیین شده است.

معاون بازرگانی سازمان صمت گفت: توزیع شکر و برنج با معرفی شورای عالی هیئت‌های مذهبی قم از مسیر سازمان صنعت معدن و تجارت و دیگر اقلام از مسیر اتحادیه بنکداران صورت می‌گیرد.

راه اندازی نمایشگاه‌های پائیزه و و لوازم التحریر در استان از دیگر موضوعات این نشست بود.

نمایشگاه پائیزی از یازدهم تا ۲۵ شهریور با محوریت تولیدات داخلی ومتقاضیان بومی در محل دائمی نمایشگاه‌های استان برگزار می‌شود.

معاون هماهنگی وامور اقتصادی استان با اشاره به تخفیف ۳۰ درصدی اجاره بها برای غرفه داران بومی، بر راه اندازی این نمایشگاه تاکید کرد.

غضنفری همچنین تصمیمات این ستاد در بازار را مثبت دانست و افزود: ۵۷ قلم کالای اساسی از سوی معاونت بازرسی ونظارت معرفی شده که، ۵۷ درصد از این اقلام کمتر از میانگین کشوری عرضه می‌شود.

استقرار چهار مرکز ثابت در چهار نقطه شهر قم با هدف بازرسی میدانی از مراکز فروش، بازنگری در افزایش تعرفه سازمان نظام مهندسی، تامین دفتر مشق دانش آموزان کم بضاعت استان وارائه طرحی با هدف راه اندازی انبار برای کالا‌های اساسی در استان به همت اداره کل غله از دیگر مصوبات این نشست بود.

انتهای پیام/ش

تامین کالای اساسی هیئت های مذهبی قم

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر