کد خبر: ۷۰۵۹۸۶۷
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۸
امیر سرتیپ حاتمی:

وزیر دفاع گفت: مقاومت به اوج افتخار رسیده و خاری در چشم دشمنان است و به همین دلیل هم استکبار آن را بر نمی‌تابد.

مقاومت در اوج افتخار خار چشم دشمنان است/ ملت های منطقه مدیون رزمندگان محور مقاومت هستند

به گزارش حوزه دفاعی امنیتی  گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح در مراسمی که با حضور تعدادی از مسئولین نیروی قدس و فرماندهی اطلاعات خارجی سپاه و مسئولین امور بین الملل وزارت دفاع برگزار شد ، امیر سرتیپ حاتمی پس از تقدیر از فعالان عرصه مقاومت، با بیان اینکه دیپلماسی مقاومت، بخشی از عرصه مقاومت و جهادگری است گفت: فعالان این عرصه ثواب جهادگران واقعی را به لطف خداوند متعال خواهند داشت.

وزیر دفاع با قدردانی از همه فعالان عرصه مقاومت شامل جهاد گران عرصه نظامی و دیپلماسی مقاومت اظهار کرد: محور مقاومت، محور انسانیت، آزادگی، دیانت، شرافت و مظهر مبارزه با تمامی مظاهر شر از جمله کفر، استبداد، تروریسم، استکبار، و زیاده خواهان است و امروز مبارزه در این سنگر، مبارزه مقدس و جهاد در راه خداست.

او افزود: امروز با لطف و عنایت خداوند، رهبری‌های حکیمانه مقام معظم رهبری و مجاهدت تمامی جهادگران این عرصه، مقاومت به اوج افتخار رسیده و خاری در چشم دشمنان است و به همین دلیل نیز آن‌ها این را بر نمی‌تابند و امروز دیپلماسی مقاومت یکی از محور‌های مهم و تاثیر گذار در دیپلماسی دفاعی جمهوری اسلامی ایران است.


بیشتر بخوانید: وزیر دفاع در خصوص ساخت ۱۰۰ هزار واحد مسکونی برای نیروهای مسلح توضیحاتی ارائه داد


امیر سرتیپ حاتمی اظهار کرد: توطئه بسیار بزرگی علیه منطقه طراحی شده بود و مجریان این طرح را، شرور‌ترین افراد انتخاب و در قالب گروه‌های تکفیری- تروریستی جمع کرده بودند و چنانچه مردان عرصه مقاومت نبودند، علاوه بر اینکه جاه طلبی‌های رژیم صهیونیستی به پشتوانه حامیان مستکبر غربی، به مناطقی بسیار فراتر از مرز‌های کنونی این رژیم رسیده بود.

او ادامه داد: تروریست‌های تحت حمایت آنها، نقشه شومی برای کل منطقه داشتند و امروز همه ملت‌های منطقه مدیون رزمندگان محور مقاومت هستند که نقش اصلی را در شکست دادن این گروه‌ها ایفا کردند و من علاوه بر وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک ایرانی از آن‌ها قدر دانی می‌کنم.

وزیر دفاع در پایان تاکید کرد: تحولات ماه‌های اخیر در بخش‌های مختلف این منطقه از جمله آنچه در صحنه مقاومت لبنان در مقابل رژیم صهیونیستی اتفاق افتاد، بار دیگر نشان داد استکبار و عوامل آن‌ها زبانی به غیر از زور را درک نمی‌کنند.

انتهای پیام/

تقدیر وزیر دفاع از فعالان عرصه دیپلماسی مقاومت

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر