کد خبر: ۷۰۵۹۹۱۳
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵

مدیر امور سرمایه گذاری سازمان جهاد کشاورزی استان همدان گفت: اعتبار تخصیص یافته استان همدان دراجرای طرح‌های کشاورزی امسال و سال گذشته ۱۵ هزارو ۸۹۸ میلیارد ریال است.

۱۵ هزارو ۸۹۸ میلیارد ریال اعتبار طرح‌های کشاورزی استان همداننقی ئی، مدیر امور سرمایه گذاری سازمان جهاد کشاورزی استان همدان در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، افزود: ۸ ردیف اعتباری تحت عناوینی همچون "تسهیلات رونق تولید"، "کمک‌های فنی و اعتباری"، "توسعه روستایی و عشایری"  برای پرداخت اعتبارات و تسهیلات به بخش کشاورزی در وزارت جهاد کشاورزی به تصویب رسیده است.

او افزود، مجموع اعتبارات تخصیص یافته جهت حمایت از سرمایه گذاری در بخش کشاورزی کشور برای سال ۹۷-۹۸  حدود ۶۱۵ هزار و ۳۰۸ میلیارد ریال است که در این میان تسهیلات پرداختی تحت عنوان رونق تولید به میزان ۳۰۰ هزار میلیارد ریال بیشترین سهم را به خود اختصاص داده است.

این مقام مسئول در ادامه افزود، سهم استان همدان از اعتبارات اختصاص یافته به طرح‌های بخش کشاورزی در سال ۹۷-۹۸ در حدود ۱۵ هزار ۸۹۸ میلیارد ریال بوده است که در این میان تسهیلاتی تحت عنوان رونق تولید به مبلغ ۷ هزار میلیارد ریال بیشترین سهم رو به خود اختصاص داده است.

نقی ئی در ادامه تاکید کرد، در سال ۹۷-۹۸ تاکنون ۱۷ هزار و ۱۰۵ طرح به مبلغ ۱۲ هزار و ۶۳۴ میلیارد ریال جهت اخذ تسهیلات به بانک‌های استان معرفی شده اند که تعداد ۱۴ هزار و ۱۵۱ یک عدد از این طرح‌ها به مبلغ ۵ هزار و ۴۷۸ میلیارد ریال منجر به عقد قرارداد با بانک‌ها شده اند.

او توسعه کشاورزی جهت تامین امنیت غذایی کشور را بسیار حیاتی دانست وادامه داد: سازمان جهاد کشاورزی استان همدان به صورت همه جانبه از بخش کشاورزی حمایت میکند و تسهیلات مورد نیاز را در اختیار کشاورزان و تولیدکنندگان فعال در عرصه کشاورزی قرار می‌دهد.

انتهای پیام/ج

۱۵ هزارو ۸۹۸ میلیارد ریال اعتبار طرح‌های کشاورزی استان همدان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر