کد خبر: ۷۰۶۲۲۰۹
گروه : گیلان » رشت
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۹
نماینده ولی فقیه در گیلان:

نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: حسین (ع) به ما آموخت که هرگز با ظالمان سازش نکرده و در برابر دشمنان دین خدا با هر هزینه‌ای که شده ایستادگی کنیم.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت، آیت‌الله رسول فلاحتی، نماینده ولی فقیه در گیلان  در خطبه های نماز جمعه رشت با انتقاد از الگوپذیری برخی از مردم ایران اسلامی از الگوهای غربی گفت: اگر انسان اهل‌بیت (ع) را با تمام  وجود دوست داشته باشد، خداوند راه هدایت و رستگاری را از مسیر دوستی با اهل‌بیت (ع)، فراهم می‌کند.

او افزود: حسین (ع) به ما آموخت که هرگز با ظالمان سازش نکرده و در  برابر دشمنان دین خدا با هر هزینه‌ای که شده ایستادگی کنیم، چنانکه آن امام همام (ع) نیز درراه  الهی با تقدیم جان خود و فرزندانش هزینه پرداخت تا اسلام و مبانی آن باقی بماند.

امام جمعه رشت با بیان اینکه نترسیدن از قدرت‌های جهانی یکی از پیام‌های قیام عاشورا است، گفت: افول و سقوط موریانه‌ای از درون این قدرت پوشالی و ظالم جهانی حتماً اثبات و مردم آن سقوط استکبار را مشاهده خواهند کرد.

آیت‌الله فلاحتی با اشاره به جمعه سیاه‌ سال ۵۷ که رژیم منحوس پهلوی در میدان شهدا، جمعی از تظاهرکنندگان را به خاک و خون کشید، افزود: رژیم منحوس پهلوی با این اقدام پرونده سیاه خود را سیاه‌تر کرده و این واقعه در تاریخ فراموش‌شدنی نیست.

او با اشاره به گام سوم دولت در برخورد با دولت‌های زورگوی جهانی گفت: از این‌که دولت ایران شرایط جهانی را دریافته و آن‌ها را در رینگ قرار داده‌اند جای خرسندی است.

نماینده ولی فقیه در گیلان با تأکید بر اینکه نقد ما با هدف تخریب نیست بلکه با تخریب‌کنندگان نیز برخورد می‌کنیم، افزود: دولت‌ها به لبخند زهرآگین و وعده‌های بی‌اساس و تلفن‌های اروپا و غربی‌ها اعتماد و به مطالبات حداقلی اکتفا نکنند و شایسته است تا سایت فوردو را صنعتی کرده و به فعالیت بازگردانند.‌

آیت‌الله فلاحتی با بیان اینکه ملت ایران و مسئولان کشور با هیچ‌یک از ملل و مسئولان دنیا قابل‌مقایسه نیستند، گفت: عجیب است که مقام‌های خارجی از بی‌نتیجه بودن  اینستکس سخن می‌گویند اما هنوز برخی از نمایندگان مجلس و صاحب‌نظران از آن یاد می‌کنند.

انتهای پیام/اص

خطبه‌های نماز جمعه رشت

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر