کد خبر: ۷۰۶۲۴۰۶
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۷

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان گفت:آتش سوزی محوطه کناری کارخانه تولید رنگ در شهرک صنعتی مهار و از گسترش آن جلوگیری شد.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، علی نجفی زاده مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان گفت:ساعت ۱۶:۱۷ بعد از ظهر امروز خبر آتش سوزی  به ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی زاهدان اطلاع رسانی شد، که بلافاصله آتش نشانان ایستگاه‌های ۵،۶،۲ و ایستگاه شهرک صنعتی به محل حادثه واقع در شهرک صنعتی، اعزام شدند.

نجفی زاده افزود: بنا به درخواست کمک فوری ایستگاه شهرک صنعتی از سامانه ۱۲۵ آتش نشانی زاهدان بلافاصله ایستگاه آتش نشانی شماره ۶ به محل حادثه اعزام شدند.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان با اعلام اینکه محل آتش سوزی در محدوده عملیاتی شهرک صنعتی واقع در جاده میرجاوه قرار داشت گفت: هنگامی که آتش نشانان به محل حادثه رسیدند وسعت و گستردگی این آتش سوزی به حدی بود که آتش نشانان بلافاصله در خواست نیروی پشتیبان از ستاد فرماندهی نمودند.

نجفی زاده در مورد مشخصات محل آتش سوزی اظهار داشت: محل حادثه محوطه کنار کارخانه رنگ بوده که با استفاده از پالت‌های چوبی و بشکه‌های حاوی مقادیری تینر دیواره ایجاد نموده و آتش در حال سرایت به کارخانه رنگ دارای مخازن مواد شیمیایی تولید رنگ بود.

او تصریح کرد: با توجه به گستردگی شعله‌های آتش و انفجار‌های متعدد و پی در پی بشکه‌های حاوی مقادیر تینر، محل حادثه به جهنمی سوزان تبدیل شده بود.

این مسئول با اشاره حجم و حرارت این آتش سوزی مهیب بیان نمود:خوشبختانه به تلاش‌ها ۱۳آتش نشان حریق تحت کنترل قرار گرفته و مانع از سرایت آتش به کارخانه مجاور گردید و حریق در ساعت ۱۸:۰۷ بعد از ظهر امروز اطفا گردید.

علت این حادثه توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی در دست بررسی قرار گرفته است.

انتهای پیام/پ

 

آتش سوزی در شهرک صنعتی زاهدان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر