کد خبر: ۷۰۶۲۹۴۶
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۱
ملی پوش سابق تیم ملی بوکس:

طلوعی گفت: نباید در ناکامی فدراسیون بوکس یک نفر را مقصر دانست، بلکه جمعی از افراد مقصرند.

در ناکامی بوکس یک نفر مقصر نیست/ فدراسیون نگاهی به بوکس مازندران نداردمهدی طلوعی ملی پوش سابق بوکس در گفت و گو با خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره حواشی اخیر فدراسیون  بیان کرد: برخی افراد می‌گویند سالیان سال است که مدیریت فدراسیون بوکس ضعیف است و نمی‌توان فقط یک فرد  را در مدیریت مقصر دانست. در کشور ما برای بوکس سرمایه گذاری نمی‌شود و اگر قرار باشد مقصری برای ناکامی‌های فدراسیون در نظر بگیریم جمعی از افراد مقصر هستند و تقصیر یک نفر نیست.

او درباره عملکرد ملی پوشان بوکس در رقابت‌های قهرمانی جهان روسیه عنوان کرد: بوکس رشته‌ای است که پیش بینی کردن کار سختی است و بوکسور باید در گروه بندی مسابقه در شب اول یا دوم با قهرمان جهان یا قهرمان المپیک به رقابت بپردازد. تیم ملی ما جوان است  و چون بازی تدارکاتی نداشته کار سختی را  پیش رو دارد. نمی‌توان گفت این تیم شانسی ندارد چرا که در کنار نفرات کم تجربه، افراد با سابقه هم حضور دارند. به هر حال فقط شانس را در نتایج نباید دخیل دانست  و  بازیکنان باید بیشترین تلاش را برای کسب نتایج خوب در رقابت‌های قهرمانی جهان انجام دهند.


بیشتربخوانید: در مسابقات بین المللی مبالغ خوبی به داوران پرداخت می‌شود


او درباره استکی سرمربی تیم ملی بوکس گفت: من با مربی خارجی کار کردم و  مربی ایرانی، بوکسورها را بیشتر درک می‌کند و رفیق بازیکن است. از نظر روحی و روانی و تکنیکی حضور مربی ایرانی کمک دهنده تیم است، پس حضور استکی می‌تواند برای تیم ملی موثر باشد. مربی داخلی بهتر از خارجی است و آن‌ها فقط یک اسم هستند. باید روی ورزشکاران سرمایه گذاری شود و حقوق آن‌ها به موقع پرداخت شود تا انگیزه داشته باشند. فدراسیون باید بازیکنان را  از بعد روانی حمایت کند.  

طلوعی اظهار کرد: احسان روزبهانی ۲ بار در المپیک حضور داشت،  روی او در رقابت های جهانی می شود حساب ویژه‌ای باز کرد. به هر حال  تمرینات او را  دیدم و  فکر می‌کنم از ۸۰ درصد آمادگی  برخوردار است و می‌تو اند در قهرمانی جهان عملکرد خوبی داشته باشد.

ملی پوش سابق بوکس گفت: ثوری رئیس فدراسیون بوکس برای موفقیت خود باید به استان ها توجه کند. بوکس مازندران رو به افول است و  امیدوارم هر چه زودتر مجمع هیئت استان مازندران برگزار تا تکلیف بوکس این استان مشخص شود.


بیشتر بخوانید:

قهرمان بوکس آسیا: ثوری فردی ترسو است

ماجرای مهاجرت خزانه‌دار فدراسیون بوکس به کانادا و بدهی‌های مالیاتی!


انتهای پیام/

آخرین اخبار از فدراسیون بوکس 

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر