کد خبر: ۷۰۶۴۴۷۳
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۴

استاندار قم گفت:از آغاز به کار فعالیتم وارث یک سری پروژه‌های ناتمام و گره‌های کور شدیم،وضعیتی که از حد انتظار پایین‌تر بود.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم،بهرام سرمست،استاندار قم با بیان اینکه در طول هشت ماه گذشته تلاش‌های فراوانی برای کاهش مشکلات و بهبود شرایط استان شده است، گفت: از رسانه‌ها درخواست دارم عملکردم را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهند.

او با اشاره به وضعیت استان در زمان آغاز تصدی‌گری در این پست اظهار کرد: از آغاز به کار فعالیتم وارث یک سری پروژه‌های ناتمام و گره‌های کور شدیم و وضعیتی را شاهد بودیم که از حد ایده‌آل و مورد انتظار پایین‌تر بود.

سرمست  با اشاره به اینکه تلاش‌ها در این جهت بوده که با تدبیر گره‌ها را باز کنیم، افزود: به‌تدریج مسائل را مورد آسیب‌شناسی و ارزیابی قرار گرفته که برای برخی از آن‌ها تاکنون راهکار‌هایی فراهم‌شده که بعضی از آن‌ها اجرایی شده و بعضی دیگر نیاز به زمان بیشتری داشته که در دست انجام است.

استاندار قم از گشایش در مسیر برخی پروژه‌ها به‌عنوان یکی از اقدامات صورت گرفته در هشت ماه گذشته خبر داد و گفت: وقتی به قم وارد شدم در رابطه با فضای مدیریتی و کار، نیاز به جدیت بیشتری احساس شد که در طول این زمان سپری‌شده، توانستم قدری این موضوع را جلو ببریم.

او با بیان اینکه در همین راستا حضور میدانی را در دستور کار قرار دادیم و از نزدیک وارد عرصه شدیم، تصریح کرد: تمام مسائل استان را با جدیت دنبال می‌کنیم و این را بر خود فرض می‌دانیم که به‌عنوان مسئولان جمهوری اسلامی تمام تلاشمان را در جهت خدمت به مردم به‌کار بگیریم.

به گفته استاندار قم، بهبود شرایط استان رو به‌پیشرفت بوده و امروز در وضعیت بهتری نسبت به گذشته قرار داریم که امیدوارکننده است.

سرمست اضافه کرد: هرچند شرایط تحریم و فشار‌هایی بر دولت وارد است و قاعدتاً سرعتی که مورد انتظار جامعه بوده وجود ندارد، اما اعتقاد داریم کار‌ها رو به‌پیش بوده و با تدابیری که در حوزه سرمایه‌گذاری، برای ماه‌های آتی اتخاذ کردیم، شتاب بیشتری نیز خواهد گرفت.

او  در همین رابطه با دعوت از رسانه‌ها از آن‌ها خواست تا به بررسی اقدامات و تصمیمات او پرداخته و تأکید کرد: رسانه‌ها از طرف بنده وکالت داشته که عملکردمان را بررسی کرده و از آن‌ها گزارش تهیه کنند و به‌صورت مستقیم به بنده منتقل کنند.

استاندار قم عنوان کرد: در مرحله نخست باید بررسی اقدامات موردتوجه قرار گیرد و ببینیم چقدر از خدمات و تلاش‌هایمان در مسیر درست بوده است و ثانیاً به لحاظ خدمت‌رسانی به مردم این خدمات رضایت‌بخش و قانع‌کننده بوده است یا خیر.

منبع تسنیم

انتهای پیام/ش

عملکرد استاندار قم

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر