کد خبر: ۷۰۶۵۹۴۱
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۲

رئیس پلیس راه مازندران گفت: رفت و آمد خودرو‌ها اکنون در جاده‌های مازندران پرحجم و روان است.


آخرین وضعیت جاده‌های مازندران/ترافیک در همه جاده‌ها پرحجم است سرهنگ علیرضا قدمی رئیس پلیس راه مازندران در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری، با بیان اینکه رفت و آمد خودرو‌ها اکنون در جاده‌های مازندران پرحجم و روان است، گفت: محدوده، ولی آباد گدوک مه گرفته و بارانی است و در جاده‌های آمل، سوادکوه و نور هم باران گزارش شد.

او افزود: محدودیت‌های ترافیکی به مناسبت عاشورای حسینی و همزمانی آن با روز‌های پایانی تعطیلات تابستانی که از روز یکشنبه ۱۷ شهریور در جاده‌های مازندران آغاز شد تا روز یکشنبه ۲۳ شهریور ماه ادامه دارد.

سرهنگ قدمی گفت: رفت و آمد همه وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ امروز سه‌شنبه ۱۹ شهریورماه (عاشورای حسینی)، تا ۲ بامداد روز بعد، از کرج به سمت شمال ممنوع است.


بیشتر بخوانید:ترافیک عادی و روان در جاده‌های منتهی به شمال/ بارندگی در جاده سوادکوه


او افزود: با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ امروز سه‌شنبه ۱۹ شهریورماه، تا ساعت ۲ بامداد روز بعد، از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: آمد و شد همه وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ امروز سه شنبه ۱۹ شهریورماه (عاشورای حسینی) از رودهن به سمت شمال ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ امروز از آب‌اسک به سمت رودهن به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

او با اشاره به ممنوع بودن رفت و آمد تریلی‌ها کماکان از جاده هراز، افزود: آمد و شد کامیون و کامیونت‌ها به‌جز موادسوختی و فاسدشدنی که از ساعت ۱۲ روز یک‌شنبه ۱۷ شهریورماه ممنوع شده بود، از ساعت ۶ روز امروز سه شنبه ۱۹ شهریورماه تا ۲ بامداد روز شنبه ۲۳ شهریورماه نیز ممنوع خواهد بود.

سرهنگ قدمی گفت: آمد و شد همه وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز‌های جمعه و شنبه ۲۲ و ۲۳ شهریورماه تا ۲ بامداد روز‌های بعد، از رودهن به سمت شمال ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز‌های جمعه و شنبه ۲۲ و ۲۳ شهریورماه تا ساعت ۲ بامداد روز‌های بعد، از آب‌اسک به سمت رودهن به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

او افزود: بحث ممنوع بودن رفت و آمد تریلی نیز از ساعت ۸ تا ۲۴ روز جمعه ۲۲ شهریور ماه امسال از جاده سوادکوه در دستور کار قرار دارد.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: رفت و آمد همه وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روز‌های جمعه و شنبه ۲۲ و ۲۳ شهریورماه تا ساعت ۲ بامداد روز‌های بعد نیز از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

سرهنگ قدمی افزود: با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز‌های جمعه ۲۲ و شنبه ۲۳ شهریور ماه تا ۲ بامداد روز‌های بعد از کرج به سمت شمال ممنوع است.

او گفت: رفت و آمد انواع وسایل نقیله در جاده کرج - چالوس از ساعت ۱۳ روز شنبه ۲۳ شهریور تا ۲ بامداد روز یکشنبه ۲۴ شهریورماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران افزود: جاده مرزن آباد به سمت کرج هم از ساعت ۱۷ روز شنبه ۲۳ شهریور تا ۲ بامداد روز یکشنبه ۲۴ شهریورماه یک طرفه است.

او از رانندگان خواست بارعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.

انتهای پیام/س

آخرین جزئیات رفت و آمد خودرو‌ها در جاده‌های منتهی به شمال

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر