کد خبر: ۷۰۶۶۶۹۹
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۱

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس پایتخت، از کشف عرقیات دارویی، روغن خوراکی و مواد شوینده غیرمجاز در یک عملیات مشترک با معاونت غذا و دارویی دانشگاه علوم پزشکی ایران، خبر داد.

فعالیت عطار قلابی در مرکز شهر/ کشف اقلام غیر مجاز عطاری از مخفیگاه متهمبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ تقی افرند معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس پایتخت گفت: با شکایت نماینده بازرسی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی تهران، در خصوص فعالیت مجرمانه و توزیع داروی غیر مجاز در یک واحد مسکونی در مرکز شهر تهران، تیمی از ماموران این یگان برای رسیدگی به موضوع وارد عمل شدند.
 
این مقام انتظامی عنوان داشت: در این راستا، ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی پایتخت، روز یکشنبه گذشته با همراهی و همکاری بازرسان معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی ایران، این واحد مسکونی را مورد بازرسی و بازدید قرار دادند که طی آن مشخص شد مالک این واحد مسکونی با تغییر کاربری، اقدام به تهیه و توزیع عرقیات دارویی، مواد شوینده و روغن خوراکی غیر مجاز و تاریخ مصرف گذشته می‌کند.


بیشتر بخوانید؛ کشف شربت تریاک و قرص های غیر مجاز مخدر درجنوب پایتخت 


وی افزود: در بازرسی از محل نیز چهار هزار لیتر عرقیات دارویی غیرمجاز، شامپو، الکل صنعتی، روغن کنجد، شیره انگور، سرکه سیب و سرکه دبه‌ای تاریخ مصرف گذشته و فاسد شده کشف شد.

سرهنگ افرند، تصریح کرد: متهم این پرونده دستگیر و پس از تحقیقات انجام شده به جرم خود اعتراف کرد و پس از تکمیل پرونده با هماهنگی از سوی دادیار شعبه اول ناحیه ۲۶ تهران (جرایم پزشکی) محل مذکور به علت غیر مجاز بودن فعالیت، پلمب شد.
 
معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس پایتخت، در ادامه افزود: از این محل، حجم بالایی تجهیزات حجامت به صورت غیر استاندارد، نیز کشف شد که همگی توقیف و در اختیار کارشناسان معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی ایران قرار گرفت.
 
انتهای پیام/

توزیع داروی غیر مجاز در مرکز شهر تهران

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر