کد خبر: ۷۰۶۷۴۸۲
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۹
هانی زاده در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

کارشناس مسائل بین الملل گفت: رزمندگان فلسطینی با امکانات محدود خود، توانستند امنیت رژیم صهیونیستی را به مخاطره بیاندازند.

نخست وزیر ترسوی رژیم صهیونیستی فرار را بر قرار ترجیح داد/رزمندگان فلسطینی با امکانات محدود خود امنیت رژیم صهیونیستی را به خطر انداختند/ محور مقاومت قوی‌تر از گذشته نا امنی‌های رژیم صهیونیستی را تشدید می‌کنند/ فرار بنیامین نتانیاهو حکایت از آن دارد که برخورداری از توان نظامی تامین کننده امنیت صهیونیست‌ها نیست/به گزارش خبرنگار حوزه سیاست خارجی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان،‌ بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل که سه شنبه ۱۹ شهریور در مراسم حزب لیکود در «اشدود» سخنرانی می‌کرد با بلند شدن صدای آژیر خطر سخنرانی خود را نیمه تمام رها کرد و از ترس جان به پناهگاه فرار کرد.

نخست وزیر اسرائیل، پیش از فرار از قصد خود برای الحاق دره اردن در کرانه باختری به سرزمین‌های اشغالی در صورت پیروزی در انتخابات سراسری هفته آینده خبر داد.

حسن هانی زاده کارشناس مسائل بین الملل در گفت‌وگو با خبرنگار سیاست خارجی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: در حقیقت حمله به محل  سخنرانی بنیامین نتانیاهو و فرار او به سمت پناهگاه شکست افتضاحی برای نخست وزیر رژیم صهیونیستی بود که در اراضی اشغالی با  ۱۰۰‌ها مامور امنیتی و نظامی فرار را بر قرار ترجیح و تریبون سخنرانی را رها کرد.

او افزود: فرار نتانیاهو نشان می‌دهد که نخست وزیر رژیم صهیونیستی و امثال او از امنیت لازم در اراضی اشغالی برخوردار نیستند، چراکه  رزمندگان فلسطینی با امکانات محدود خود علی رغم محاصره‌های شدید غزه، توانستند امنیت  رژیم صهیونیستی به خطر بیاندازند و شرایطی فراهم کنند که نتانیاهو نتواند در اراضی اشغالی با امنیت کامل سخنرانی کند.

هانی زاده ادامه داد: حمله به محل سخنرانی نتانیاهو تعبیر بسیار مهمی در بردارد، لذا از این پس رژیم صهیونیستی و اراضی اشغالی جایی برای صهیونیست‌ها نیست.


بیشتر بخوانید:از سنگ تا موشک/ روایت پیشرفت نظامی مقاومت فلسطین در به زانو در آوردن اسرائیل + فیلم


کارشناس مسائل بین الملل تصریح کرد: اقدام اخیر حزب الله در حمله به یک نفربر رژیم صهیونیستی،کشته شدن فرمانده نیرو‌های شمال فلسطین اشغالی و حمله اخیر رزمندگان فلسطینی به جایگاه سخنرانی بنیامین نتانیاهو تعبیر‌های بسیار مهمی به لحاظ امنیتی و استراتژیک در بردارد.

او اضافه کرد: اکنون محور مقاومت قوی‌تر از گذشته می‌تواند با امکاناتی که در اختیار دارد نا امنی‌ها را تشدید کند و شرایطی فراهم کند که رژیم صهیونیستی در سیاست‌های امنیتی خود بازنگری کند، به هر حال این یک افتضاح بزرگی برای رژیم صهیونیستی بود و فرار بنیامین نتانیاهو نشان داد که برخورداری از توان نظامی نمی‌تواند امنیت صهیونیست‌ها را تامین کند.

انتهای پیام/

فرار بنیامین نتایاهو از محل سخنرانی افتضاح بزرگی است

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر