کد خبر: ۷۰۷۰۷۹۹
گروه : گیلان » رشت
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۹

ویژه برنامه‌ای در راستای ترویج فرهنگ ترافیک در صدا و سیمای گیلان ساخته می‌شود.

ساخت ویژه برنامه ترویج فرهنگ ترافیک در گیلانبه گزارش خبرنگار  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت، فرمانده نیروی انتظامی گیلان در آستانه هفته ناجا با مدیرکل رسانه استانی دیدار و گفتگو کرد.

سردار محمدرضا اسحاقی، فرمانده انتظامی استان گیلان این دیدار با بیان اینکه نیروی انتظامی، محور برقراری نظم و امنیت در جامعه است، گفت: بخش اعظمی از ماموریت‌های پلیس در حوزه پیشگیری منوط به همکاری صدا و سیما است.

او با اشاره به اینکه مجموعه نیروی انتظامی و صدا و سیما از نهاد‌هایی هستند که در تقویت ارزش‌ها و اهداف انقلاب تاثیرگذار هستند، اظهار داشت: ایجاد و حفظ امنیت روانی و در تعریفی دیگر احساس امنیت و ایجاد نظم از وظایف و رسالت‌های مشترک رسانه ملی و نیروی انتظامی است.

فرمانده نیروی انتظامی گیلان تصریح کرد: ایجاد امنیت قطعا در کنار امنیت روانی در جامعه محقق خواهد شد و در این راستا صدا و سیما به عنوان رسانه‌ای که مردم همچنان به آن اعتماد داشته نقش بسزایی در این زمینه دارد.

محمدباقر باقرزاده، مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان نیز گفت: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی نماد امنیت و آرامش مردم و اقتدار نظام اسلامی در برابر تهدید کنندگان نظم و امنیت است.

او تصریح کرد: بی شک پیشرفت، تعالی و نیل به توسعه همه جانبه و پایدار، بستری امن، سالم و با آرامش را طلب می‌کند تا در سایه امنیت، فعالیت‌ها با قدرت و سرعت بیشتری شتاب گیرد و برقراری نظم و امنیت اجتماعی تنها بر اثر زحمات مخلصانه نیرو‌های انتظامی تحقق می‌یابد.

در این دیدار همچنین در خصوص ساخت ویژه برنامه‌ای با همکاری دو ارگان در راستای ترویج فرهنگ ترافیک گفتگو و تبادل نظر شد.

انتهای پیام/ع

دیدار فرمانده انتظامی استان گیلان با مدیرکل صدا و سیمای گیلان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر