کد خبر: ۷۰۷۰۸۱۱
گروه : قزوین » قزوین
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۴

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان قزوین از رشد ۱۰ درصدی پرداخت صدقه در استان خبر داد.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین ، فرزاد فرهادی معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان قزوین گفت: پرداخت صدقه در استان در پنج ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه پارسال ۱۰ درصد افزایش یافته است.

فرهادی افزود: در حال حاضر بخش اعظم صدقات استان از طریق صندوق‌های صدقه جمع آوری می‌شود که در تلاشیم تا موضوع جمع آوری الکترونیکی صدقه در میان مردم نهادینه شود.

فرهادی با اشاره به مزایای پرداخت صدقه از طریق پیامک گفت: با عضویت در سامانه صدقه پیامکی هم استانی‌ها دیگر نگران فراموش کردن صدقه روزانه نخواهند بود و صدقه روزانه براساس مبلغ مورد نظر آن‌ها که از روزانه ۲۰۰ تومان قابل انتخاب است، از شارژ تلفن همراه کسر و یا در سیم کارت‌های دائمی در قبض پایان دوره منظور می‌شود.

به گفته او، عضویت و لغو عضویت در صدقه روزانه در هر ساعتی از شبانه روز تنها با یک پیامک انجام می‌شود.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان گفت: یکی دیگر از مزایای صدقه پیامکی، هزینه کرد بسیار سریع صدقات برای نیازمندان است چراکه این نوع صدقه برخلاف صندوق‌های صدقات نیاز به گذشت زمان برای تخلیه ندارد بلکه در زمانی بسیار سریع جمع آوری و برای نیازمندان هزینه می‌شود.

فرهادی یادآورشد: نیکوکاران برای عضویت در سامانه صدقه پیامکی می‌توانند با ارسال کد #۰۲۸*۸۸۷۷* علاوه بر عضویت در صدقه پیامکی سایر کمک‌های خود را برای نیازمندان اهداء کنند.

او گفت: در صورتی که نیکوکاران بخواهند کمک آن‌ها تنها برای نیازمندان منطقه‌ای خاص در استان هزینه شود به جای کد" ۰۲۸"، کد منطقه مورد نظرشان را جایگزین می‌کنند که برای دریافت کد منطقه مورد نظرشان می‌توانند به دفاتر کمیته امداد مراجعه کنند و یا تماس بگیرند.

انتهای پیام/ک

افزایش ۱۰ درصدی پرداخت صدقه در استان قزوین 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر