کد خبر: ۷۰۷۰۸۵۹
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۷

نفرات راه یافته به دیدار نیمه نهایی سه وزن دوم رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان در قزاقستان مشخص شدند.

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، مسابقات سه وزن دوم (۶۷، ۸۷ و ۹۷ کیلوگرم) رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان و گزینشی المپیک از صبح امروز (یکشنبه) در سالن باریس شهر نورسلطان کشور قزاقستان در حال برگزاری است.

بر همین اساس پس از پایان مسابقات صبح نفرات زیر به مرحله نیمه نهایی راه یافتند:

۶۷ کیلوگرم:
آرتم سورکوف (روسیه) – فردریک بیرهوس (دانمارک)
محمد ابراهیم السید (مصر) - اسماعیل بوررو مولینا (کوبا)

۸۷ کیلوگرم:
ژان بلینیوک (اوکراین) – دنیس کودلا (آلمان)
ویکتور لورینچ (مجارستان) – رستم آساکولوف (ازبکستان)

۹۷ کیلوگرم:
موسی اولویف (روسیه) – میهایل کاجایا (صربستان)
آرتور الکسانیان (ارمنستان) - گئورگی میلیا (گرجستان)


بیشتر بخوانید:ساروی و طاهری شانس رسیدن به نیمه نهایی را از دست دادند


بنا براین گزارش در وزن ۶۷ کیلوگرم حامد تاب در دور اول مقابل اسماعیل بوررو مولینا، قهرمان المپیک و جهان از کوبا با نتیجه ۹ بر صفر مغلوب شد و باید منتظر حضور این کشتی گیر در دیدار فینال باشد تا وی نیز شانس ادامه کار برای کسب مدال برنز را بدست آورد.

در وزن ۸۷ کیلوگرم رامین طاهری پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۲ بر یک زاخاری برگ از سوئد را مغلوب کرد وی در دور بعد و در مرحله یک هشتم نهایی با نتیجه ۶ بر صفر از سد اسلام عباس اف دارنده مدال نقره اروپا از آذربایجان گذشت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. طاهری در این مرحله مقابل دنیس کودلا دارنده مدال نقره جهان و برنز المپیک از آلمان در یک کشتی پایاپای و در حالی که داوران بار‌ها کشتی را برای درمان کشتی گیر آلمانی قطع کردند و این کار مانع حملات نماینده کشورمان شد، با نتیجه ۱ بر ۱ شکست خورد و باید منتظر حضور حریفش در دیدار فینال باشد تا شانس ادامه کار برای کسب مدال برنز را بدست آورد.

در وزن ۹۷ کیلوگرم محمدهادی ساروی در دور نخست با نتیجه ۵ بر یک از سد پیتر اوهلر از آلمان گذشت وی در دور بعد مقابل کریل میلوف دارنده مدال نقره جهان از بلغارستان با نتیجه ۷ بر ۳ به برتری دست یافت و راهی مرحله یک هشتم نهایی شد. وی در این مرحله مقابل گابریل روسیلو کایند از کوبا با نتیجه ۵ بر ۴ پیروز و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. ساروی در این مرحله مقابل آرتور الکسانیان قهرمان جهان و المپیک از ارمنستان در یک کشتی نزدیک با نتیجه ۴ بر ۳ شکست خورد و در صورت حضور حریفش در دیدار فینال وی نیز می‌تواند برای کسب مدال برنز در گروه بازنده به کار خود ادامه دهد.

گفتنی است در پایان مسابقات مقدماتی چهار وزن نخست کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی جهان سعید عبدولی در وزن ۸۲ کیلوگرم راهی دیدار رده بندی شد و میثم دلخانی در گروه شانس مجدد وزن ۶۳ کیلوگرم حضور دارد. پویا ناصر پور و امین کاویانی نژاد نیز در اوزان ۵۵ و ۷۲ کیلوگرم از دور رقابت‌ها کنار رفتند.

مسابقات نیمه نهایی ۳ وزن دوم عصر امروز (یکشنبه) و رقابت‌های رده بندی و فینال چهار وزن نخست امشب برگزار می‌شود.


بیشتر بخوانید:ساروی و طاهری شانس رسیدن به نیمه نهایی را از دست دادند


انتهای پیام/

۳ فرنگی کار ایران در انتظار حضور رقیبانشان به دیدار فینال

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر