کد خبر: ۷۰۷۱۰۱۵
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۶

پرسپولیسی‌ها با توافق با طلبکاران و حل مشکلات موجود، مشکلی برای کسب مجوز حرفه‌ای و حضور در آسیا ندارند.

مشکل پرسپولیس برای کسب مجوز حرفه‌ای حل شدبه گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، باشگاه پرسپولیس در روز‌های گذشته با نیلسون کوریا، محمدقاضی، مسعود همامی، علیرضا محمد و ... تسویه کرده و با برخی از آن‌ها به توافق رسیدند تا رضایت آن‌ها را جلب و مشکلی برای کسب مجوز حرفه‌ای و حضور در آسیا نداشته باشند.

مدیران باشگاه سرخپوش در روز‌های اخیر مذاکراتی با طلباکاران این باشگاه انجام دادند و در نهایت با پرداخت بخشی از مطالبات و توافق با طلبکاران توانست مدارک مورد نیاز جهت صدور مجوز حرفه‌ای را به فدراسیون فوتبال تحویل دهد.


بیشتر بخوانید: حضور ملی پوشان در تمرین پرسپولیس/ سرخپوشان به کار‌های هجومی پرداختند


همچنین آن‌ها جلساتی را با سهیل مهدی، رئیس کمیته مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال، جمشید نورشرق رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال و حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ و دیگر مسئولان برگزار کردند تا همه مدارک لازم برای اخذ مجوز حرفه‌ای از سوی باشگاه پرسپولیس ارائه و مشکلی برای اخذ مجوز بوجود نیاید.

بر اساس قوانین کنفدراسیون فوتبال آسیا، باشگاه‌هایی که حکم‌های مالی قطعی علیه آن‌ها صادر شده و بدهکار هستند، نمی‌توانند مجوز حرفه‌ای AFC را دریافت کنند و در این صورت از لیگ قهرمانان آسیا کنار می‌روند که سرخپوشان با بازیکنانی که این شرایط را داشتند به توافق رسیدند.


بیشتر بخوانید: محل تمرین پرسپولیس تغییر می‌کند


در همین باره محمد حسن انصاری فرد، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با خبرنگار ما بیان کرد که با تمامی طلبکاران توافق و صورتحساب انجام شده و مشکل پرسپولیس برای کسب مجوز حرفه‌ای و حضور در آسیا حل شده است.

انتهای پیام/

آخرین اخبار از پرسپولیس تهران

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر