کد خبر: ۷۰۷۱۲۸۰
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۱

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق فارس از ثبت اطلاعات ۹۶ درصد مشترکین برق در طرح ملی قبض سبز خبر داد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، احمدرضا خسروی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق فارس گفت: تاکنون اطلاعات بیش از ۹۰۰ هزار مشترک برق این شرکت در طرح ملی قبض سبز و حذف قبوض کاغذی جمع‌آوری شده و این افراد قبوض خود را به صورت پیامکی دریافت می‌کنند.

او افزود: از ابتدای شهریورماه توزیع قبض کاغذی برق برای مشترکین توزیع نیروی برق استان به اتمام رسیده است.

خسروی ادامه داد: تمام مشترکین این شرکت در سراسر فارس از طریق ارسال شناسه قبض ۱۳ رقمی برق به شماره پیامک استانی ۳۰۰۰۷۴۱۲۱ یا شماره پیامک کشوری ۲۰۰۰۱۵۲۱ می‌توانند شماره خود را در سامانه مربوطه ثبت و پس از این قبوض خود را به صورت الکترونیکی دریافت کنند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق فارس همچنین ادامه داد: مشترکین برق استان می‌توانند برای دریافت اطلاعات قبض برق و پرداخت آن نیز از طریق اپلیکیشن خدمات غیرحضوری برق ایران، نرم افزار‌های آپ، سکه و ... استفاده کرده و یا با مراجعه به سایت شرکت توزیع نیروی برق استان در قسمت پرداخت قبوض، در این خصوص اقدام کنند.

خسروی با بیان اینکه طرح ملی قبض سبز و فرآیند حذف قبوض کاغذی، به شکل کشوری در حال انجام است و تاثیر به سزایی در حفظ محیط زیست دارد، یادآور شد: براساس تصمیم وزارت نیرو و شرکت توانیر، قبوض کاغذی از مهر ماه امسال به صورت سراسری دیگر توزیع نخواهد شد و هزینه بهای برق مصرفی از طریق پیامک یا سایر راه‌های ارتباطی الکترونیک به مشترکین اعلام می‌شود و هزینه صرفه جویی شده از اجرای این طرح جهت خرید لوازم التحریر و ارسال به خانواده‌های بی بضاعت سراسر کشور استفاده خواهد شد.
انتهای پیام/م

اجرای طرح ملی قبض سبز در  فارس

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر