کد خبر: ۷۰۷۱۲۸۷
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۴
استاندار فارس:

استاندار فارس گفت: فوتبال ورزشی جمعی است و باید تصمیم گیری در این زمینه نیز به صورت جمعی صورت گیرد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، عنایت الله رحیمی در دیدار مسئولین هیات فوتبال استان با بیان این که پیشکسوتان ورزشی، سرمایه اجتماعی ورزش به حساب می‌آیند، اظهارداشت: باید از حضور پیشکسوتان حوزه‌های مختلف داوری، مربی گری و بازیکنان پیشکسوت برای هم فکری و بهره گیری از تجربیات و راهکار‌های آنان دعوت به عمل آمده و گزارش اقدامات صورت گرفته در این حوزه به آنان ارائه شود.

او  با اشاره به این که وجود وفاق و همدلی در هیات فوتبال می‌تواند زمینه ساز موفقیت در این عرصه باشد، افزود: باید با همه افراد و گروه‌های دلسوز ارتباط داشته باشید و از کمک آن‌ها برای بهبود شرایط فوتبال استان استفاده کنید.

رحیمی با تاکید بر این که دولت و بخش ورزش در استان فارس تلاش‌های بسیاری برای گسترش زیرساخت‌ها در این استان صورت داده اند که با ارائه آمار‌های مستند قابل ارائه است، گفت: از نگاه مدیریت ارشد استان نمره این بخش در فارس، بسیار خوب است و باید از همه عوامل دست اندرکار تقدیر کنیم.

استاندار فارس با بیان این که وجود تیم فوتبال در لیگ برتر کشور، مانند پرچم است که می‌تواند فارس را به همه معرفی کند، تصریح کرد: فوتبال حرفه‌ای بزرگسالان مورد توجه و علاقه بیشتر افراد در جامعه ما و در سطح دنیاست و به همین دلیل باید توجه ویژه‌ای به این بخش داشته باشیم.

رحیمی خواستار استفاده از ظرفیت‌های بالقوه موجود در استان فارس و توانمندی‌های باشگاه‌هایی مانند فجرشهید سپاسی و قشقایی برای رونق هرچه بیشتر فوتبال در استان شد و افزود: اولویت ما حضور تیم‌های فوتبال استان در لیگ برتر است و از همه ظرفیت‌های قانونی برای کمک به تیم‌های فوتبال استان بهره خواهیم گرفت تا پاسخی به مطالبه افکارعمومی در استان فارس بدهیم.

او گفت: خدمات واقعی دولت به ویژه در زمینه تامین زیرساخت‌های ورزشی در سطح استان و ارتقای جایگاه ورزشی استان باید به وسیله دست اندرکاران و متصدیان به مردم اطلاع رسانی و از تلاش‌های گسترده دولت دفاع شود.

رحیمی با بیان این که باید بکوشیم همه آحاد جامعه از مواهب ورزشی بهره‌مند شده و نشاط هرچه بیشتر گسترش یابد، گفت: جامعه ما نشان داده است که می‌توان با حضور زنان و مردان در عرصه‌های مختلف به توسعه و بالندگی بیشتر دست یافت؛ چنان که در راهپیمایی ۲۲ بهمن و در مراسم عزاداری محرم همه مردم در کنار هم در این مراسم‌ها حضور می‌یابند و از ارزش‌ها دفاع می‌کنند.
انتهای پیام/م

دیدار استاندار فارس با مسئولان هیأت فوتبال استان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر