کد خبر: ۷۰۷۲۱۲۰
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۵

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نیروی زمینی ارتش در شمال شرق کشور گفت: ایثارگران با مقاومت در برابر نیروی استکباری شرق و غرب ثابت کردند که هیچ کس توان مقابله با مردم ایران را ندارد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، سرتیپ امیر رضا آذریان فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نیروی زمینی ارتش در شمال شرق کشور، در اختتامیه همایش ایثارگران نیروی زمینی ارتش که با حضور خانواده‌های شهدا و ایثارگران، گفت: ایثارگران ما قبل و بعد از انقلاب حماسه و شور حسینی آفریدند و با مقاومت در برابر نیروی استکباری شرق و غرب ثابت کردند که هیچ کس توان مقابله با مردم ایران را ندارد.

او با بیان اینکه دشمنان با سوءاستفاده از شرایط موجود می‌خواهند ایران را تضعیف کنند، ادامه داد: این خیال باطلی است که آنان هیچ‌گاه به آن نخواهند رسید.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نیروی زمینی ارتش در شمال شرق کشور با اشاره به نمود تفکر ایثارگری در بین جوانان امروزی، گفت: خونی که خانواده‌های معزز شهدا برای سلامت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران دادند، باعث شده هیچ کشوری جرأت نکند به مرز‌های جمهوری اسلامی تهاجم نظامی داشته باشد.

سرتیپ امیر آذریان با اشاره به اینکه شهدای مدافع حرم، ادامه دهنده را شهدای دفاع مقدس هستند، افزود: ما باید در همه امور گوش به فرمان رهبری باشیم، دشمن هر روز حرفی تازه می‌زند و برای امتحان نیرو‌های نظامی، پهباد و کشتی به داخل مرز‌های آبی ما می‌فرستد، اما ما همچنان قدرتمندانه پهباد‌های آنان را نشانه گرفته و نابود کردیم.

او تصریح کرد: قدرت نیروی نظامی ما فراتر از مرز‌های جمهوری اسلامی ایران است و اجازه نخواهیم داد که به مرزهایمان هیچ تعرضی صورت بگیرد.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نیروی زمینی ارتش در شمال شرق کشور گفت: دشمن در هر صورت در عرصه‌های سیاسی و اقتصادی اقداماتی را علیه کشور انجام می‌دهد، اما تاکنون نتوانسته کاری از پیش ببرد و پیچ اقتصادی امروز را نیز به حول قوه الهی پشت سر خواهیم گذاشت.
 
انتهای پیام//ف.س

 

قدرت نظامی جمهوری اسلامی ایران فراتر از مرز‌ها است

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر