کد خبر: ۷۰۷۲۴۴۶
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۴
معاون وزیر ورزش اعلام کرد؛

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: در آغاز دولت تدبیر و امید تعداد سمن‌های جوانان در کشور ۵۰ تا بود که اکنون این تعداد به بیش از ۲ هزار و ۸۰۰ سمن رسیده است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، جمشید تقی زاده، معاون امور مجلس، حقوقی و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان در حاشیه بازدید از اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: شرایط کشور به گونه‌ای است که امروز وظیفه صد چندانی بر عهده وزارت ورزش و جوانان قرار دارد.

او افزود: در شرایطی که دشمنان این آب و خاک تلاش می‌کنند، امید را از مردم بگیرند هم در ورزش و هم با کمک جوانان باید این امید و نشاط را در جامعه جاری کنیم.

تقی زاده تصریح کرد: ورزشکاران در عرصه‌های مختلف تلاش می‌کنند، عرق می‌ریزند مدال و قهرمانی کسب می‌کنند و باعث خوشحالی مردم می‌شوند و این امید، نشاط و جاری شدن غرور ملی در کشور است.

او با اعلام اینکه برای این قهرمانی‌ها تلاش زیادی شده است، بیان داشت: خود ورزشکار از همه خوشی‌ها گذشته، دل به تمرین و تلاش داده و نتیجه اش قهرمانی برای مردم ایران شده، در کنار این تلاش شخصی، تیمی بزرگ این فضا را مهیا کرده است، از مربی بگیرید تا مدیران ورزشی هم در این قهرمانی نقش دارند و اگر اینها نقش خود را درست ایفا نکنند، این موفقیت‌ها به دست نمی‌آید.

 

معاون امور مجلس، حقوقی و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان گفت: در حوزه جوانان هم همین گونه است، امروز این تعداد سازمان‌های جوانان در سراسر کشور تلاش می‌کند و نتایج عملکرد آن‌ها مهم هم تاثیر گذار است.

او افزود: از کارآفرینی بگیرید تا انجام مسئولیت‌های اجتماعی، ببینید چقدر موثر و تاثیرگذار عمل کرده اند.

تقی زاده تصریح کرد: در آغاز دولت تدبیر و امید تعداد سمن های جوانان در کشور ۵۰ تا بود که اکنون این تعداد به بیش از ۲ هزار و ۸۰۰ سمن رسیده و برای اینکه کار این جوانان درست انجام شود، در کنار تلاش‌های خودشان، پشتیبانی مهمی صورت گرفته است.

او بیان داشت: این‌ها را گفتم تا تاکید کنم مدیران کل استان‌ها چه نقش مهمی در پیشبرد امید و نشاط دارند.

 

معاون امور مجلس، حقوقی و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان به وظایف مدیران استانی اشاره کرد و گفت: مدیران استانی وظیفه دارند در چارچوب قانون عمل کنند، از همه ظرفیت‌های قانونی بهره‌مند شوند تا کاری روی زمین نماند، استان را برای پیشبرد این امید و نشاط بسیج کنند و بالاخره اینکه مبتکر و خلاق باشند و هیچ دری  را به روی خود بسته نبینند و اگر بسته بود از در دیگری وارد شوند و کار را پیش ببرند.

تقی زاده از اهالی ورزش و جوانان استان خواست: به مدیرکل جوان کمک کنند تا پیشرفت کرمان سرلوحه ورزش و جوانان کشور شود.

انتهای پیام/ب

سفر معاون وزیر ورزش به استان کرمان

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر