کد خبر: ۷۰۷۲۹۳۹
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳

رییس هیئت بدمینتون استان اصفهان گفت:در اصفهان نیروی انسانی مناسبی داریم ولی زیر ساخت های مناسبی وجود ندارد و همین امر سبب می‌شود که تیم اصفهان در مسابقاتی مانند استعداد های برتر نتایج و مدال های خوبی کسب نکند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان ،بیژن رجایی رییس هیئت بدمینتون استان اصفهان در رابطه با مدال‌هایی که تیم اصفهان در مسابقات استعداد‌های برتر کسب کرده است، اظهار کرد: امسال تیم ما یک مدال نقره انفرادی در بخش پسران داشت.

او ادامه داد: تیم ما در بخش گروهی با قرعه سختی مواجه شد و تیم آقایان با اختلاف کم سکوی سوم را از دست داد.

رییس هیئت بدمینتون استان اصفهان اضافه کرد: تیم نونهالان این رشته در کشور قهرمان شدند، رده‌ای که برای مسابقات استعداد‌های برتر در نظر گرفته شده بود رده‌ای بین نونهالان و نوجوانان است که این سن در هیچکدام از رده‌ها نبود. اصفهان تیم نونهال خود را به این مسابقات اعزام کرد و همین امر سبب شد که تیم اصفهان نتیجه ضعیفی را کسب کند. اصفهان در دوره بعدی این مسابقات جز مدعی‌های اصلی قهرمانی است.

رجایی افزود: در هر استانی پتانسیل این رشته زیاد است، ولی تفاوت فرهنگی، بدنی و سخت افزاری باعث می‌شود که سطح بدمینتون پایین‌تر برود. در اصفهان نیروی انسانی مناسبی داریم، ولی زیر ساخت‌های مناسبی وجود ندارد و همین امر سبب می‌شود که تیم اصفهان در مسابقاتی مانند استعداد‌های برتر نتایج و مدال‌های خوبی کسب نکند.

او در رابطه با سطح مربی تیم‌های بدمینتون استان گفت: در استان مربی‌های خوبی داریم، اما امکانات سخت افزاری کم است و مربیان نمی‌توانند با بازیکنان تیم کار کنند. به دلیل نداشتن مکان‌های اختصاصی برای بدمینتون زمان تمرین قهرمانان کم می‌شود.

رییس هیئت بدمینتون استان اصفهان با اشاره به اینکه در چند سال حضورم در این هیئت اداره کل حمایت‌های لازم را انجام داده است، ادامه داد: باید زیر ساخت‌های مناسب وجود داشته باشد تا استعداد‌های این رشته شکوفا شوند و به قهرمانی برسند و امیدوارم در سال‌های آینده بدمینتون اصفهان ارتقا پیدا کند و جز مدال آوران باشد.

انتهای پیام/م

 

وضعیت هیئت بدمینتون استان اصفهان 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر