کد خبر: ۷۰۷۳۱۰۶
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۸
مدنی خبر داد؛

مدیرعامل بنیاد برکت احسان گفت:از سوی رهبر معظم انقلاب ۴ هزار پک لوازم التحریر به فرزندان شهدای مدافعان حرم هدیه می‌شود.

به گزارش خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، امیرحسین مدنی مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در آیین افتتاح و بهره برداری مدارس برکت و ارسال لوازم التحریر به مناطق محروم در جمع خبرنگاران درباره ارسال لوازم التحریر به مناطق محروم کشور، اظهار کرد: امسال ۲۵۰ هزار بسته کامل لوازم التحریر ایرانی ـ اسلامی که از تولید کنندگان داخلی خریداری شده است به مناطق محروم ارسال می‌شود.

او با بیان اینکه این لوازم‌التحریر از ۱۰۰ تولید کننده داخلی خریداری شده است و ۲۱۰ شغل جدید را ایجاد کرده است، گفت:ما به دنبال این هستیم این مشاغل تعطیل نشود و با حمایت از تولید داخلی به دنبال افزایش اشتغال در این حوزه هستیم.

مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام با بیان اینکه با مشارکت مردم تعداد بسته‌های لوازم التحریر را به ۵۰۰ هزار تا می‌رسد و این اقدام از اول مرداد تا ۱۵ مهر ماه ادامه دارد، ادامه داد: بیش از ۵ هزار جهادگر در ۵ استان کشور از جمله تهران، خراسان، سیستان و بلوچستان و هرمزگان نسبت به جمع‌آوری لوازم التحریر ایرانی اقدام می‌کنند.

مدیرعامل بنیاد احسان گفت: این بسته‌های لوازم التحریر برای مناطق محروم کل کشور است و شهروندان می‌توانند از طریق سامانه دنیای احسان ثبت نام کنند و در جمع‌آوری و توزیع بسته‌ها مشارکت‌کنند و تنها لازم است قید شود که این لوازم التحریر در کجا توزیع می‌شود.

مدنی با بیان اینکه یکی دیگر از اقدامات این است که باید کد ملی دانش‌آموزی که لوازم التحریر دریافت کرده است را برای ما ارسال کنند، افزود: از سوی رهبر معظم انقلاب نیز ۴ هزار پک لوازم التحریر به فرزندان شهدای مدافعان حرم هدیه می‌شود.


بیشتر بخوانید: ۵۰۰ هزار بسته لوازم تحریر در مناطق محروم کشور توزیع می‌شود


مدیرعامل بنیاد احسان با بیان اینکه مردم نیز می‌توانند از طریق سامانه #۱۵*۳۰۴۰* کمک‌های لازم را برای تامین لوازم التحریر داشته باشند، گفت: با مراجعه به ادارات پست نیز می‌توانند به صورت رایگان کمک‌های خود را به مشق احسان اهدا کنند.

انتهای پیام/

ایجاد ۲۱۰ شغل جدید در راستای پویش مشق احسان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر