کد خبر: ۷۰۷۳۴۲۱
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۶

درسال رونق تولید، نساجی مازندران صنعت پرآوازه ایران در مسیر نوسازی و احیاء قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،مهندس فرشباف مدیرعامل شرکت نساجی مازندران، نصب و راه اندازی ماشین آلات جدید بافندگی را سرآغاز طرح نوسازی و احیای صنعت نساجی مازندران نام برد و گفت:  با اجرای و بهره برداری این طرح در ۶ ماهه گذشته میزان تولید روزانه این کارخانه در سه شیفت کاری از ۳۳ هزار متر به ۴۰ هزار متر طولی افزایش یافته است.

او همچنین نصب و راه اندازی ۲۰ دستگاه ماشین آلات بافندگی پارچه‌های رنگی، پیراهنی، روسری و شال را دیگر اقدامات انجام شده در این کارخانه نام برد و افزود: تعداد ۱۰ دستگاه ماشین آلات جدید و مدرن بافندگی دیگر نیز در حال نصب است.

فرشباف، با بیان اینکه رنگرزی ، چاپ و تکمیل پارچه‌ها از مهمترین خط تولید در صنعت نساجی است گفت: که ماشین آلات کامل این خط تولیدی که ۱۸ سال پیش خریداری و بدلیل غفلت مدیریتی در انبار کارخانه خاک می‌خورد به با دست توانای مهندسان و کارگران خود نساجی مازندران در حال نصب و راه اندازی است.

او افزود: با راه اندازی خط رنگرزی، چاپ و تکمیل در کارخانه نساجی مازندران تحول شگرفی در امر تولید و درآمدزایی این شرکت ایجاد خواهد شد و علاوه بر منسوجات این کارخانه، پارچه‌های سایر واحد‌های نساجی منطقه در کارخانه نساجی مازندران رنگرزی و چاپ و تکمیل خواهند شد.
 
فرشباف با اشاره به لزوم نوسازی خط ریسندگی این کارخانه، تبدیل اموال غیرمولد به مولد را یک ضرورت برای کارخانه دانست که با تحقق آن امکان خرید و نصب ماشین آلات جدید برای خط ریسندگی فراهم می‌شود.

رضایت مندی و تلاش مضاعف کارگران از مولفه‌های مهم در تحولات ایجاد شده در کارخانه نساجی مازندران است و در حال حاضر ۳۰۰ کارگر در سه شیفت کاری بدون هیچگونه مطالبه معوقه و دریافت بموقع حقوق ماهیانه شان در این کارخانه مشغول فعالیت تولیدی هستند.
انتهای پیام/س

طرح نوسازی و احیای صنعت نساجی مازندران

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر