کد خبر: ۷۰۷۳۵۵۰
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۸

استاندار کرمان گفت : دستگاه های اداری و اجرایی در فرآیند صدور مجوزها به صورت قانونی تسریع نمایند.

دستگاه های اداری و اجرایی در فرآیند صدور مجوزها تسریع نمایندبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، استاندار کرمان محمد جواد فدائی در هفدهمین جلسه پنجره واحد سرمایه گذاری استان کرمان با اشاره به اهمیت توجه به سرمایه گذاران گفت: هیچ گاه خواستار جواب مثبت دستگاه های اداری به استعلامات پنجره واحد سرمایه گذاری بصورت اجباری و یا غیر قانونی نبوده و نیستیم و تنها درخواست ما از دستگاه های اداری و اجرایی، تسریع در فرآیند پاسخگویی، همراه با همکاری در صدور مجوزها است.

 فدائی  افزود: اگر به دنبال ایجاد اشتغال و توسعه در استان هستیم باید بدنبال سرمایه گذار برویم و ادارات نیز باید با درک اهمیت مفهوم پنجره واحد سرمایه گذاری، بدنبال سرمایه گذار بروند.

او تصریح کرد: حتی اگر سرمایه گذاران در برخی مواقع برای پاسخ به استعلامات مورد نیاز به دستگاه ها مراجعه نکنند؛ انتظار از ادارات این است که خودشان دنبال حل مشکل سرمایه گذار باشند.

استاندار کرمان با اشاره به اهداف شکل گیری پنجره واحد سرمایه گذاری اظهار داشت: با پنجره واحد بدنبال جبران عقب ماندگی استان در بخش سرمایه گذاری هستیم و ادارات استان باید با تسریع در فرآیند صدور مجوزها، مسیر توسعه استان را هموارتر کنند.

فدائی با اشاره به لزوم تسریع در فرآیند صدور مجوزها توسط دستگاه های اداری ادامه داد: هیچ گاه خواستار جواب مثبت به استعلامات از دستگاه های اداری بصورت اجباری و یا غیر قانونی نبوده و نیستیم و تنها درخواست ما از دستگاه های اداری و اجرایی، تسریع در فرآیند پاسخگویی با نهایت همکاری است.

در این جلسه پاسخ استعلامات مربوط به طرح کارگاه بتن سیال معمولی در رابر، طرح تولید سنگ آهن و آهن دانه بندی شده شرکت فولاد بوتیای ایرانیان، طرح تولید آرد گندم نرم در شهرستان بم، طرح تولید مات مس آقای محمودی در شهرستان شهربابک، طرح تولید مات مس آقای نیکخواه در شهرستان شهربابک، محدوده های معدنی 6 و 7 آزادراه سیرجان – شهربابک، دو مجتمع گردشگری در حریم شهرستان سیرجان و همجنین موضوع محدودیت ایجاد شده توسط ساتبا برای احداث نیروگاه های خورشیدی در خصوص پذیرش اراضی متعلق به راه و شهرسازی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

انتهای پیام/س

تاکید استاندار کرمان بر توجه به سرمایه گذاران

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر