کد خبر: ۷۰۷۴۰۴۶
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۲
۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۲
کد خبر : ۷۰۷۴۰۴۶
گروه : فارس » شیراز
معاون سیاسی استانداری فارس؛

دفاع مقدس موضوعی فراجناحی و فرادستگاهی است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: دفاع مقدس موضوعی فراجناحی و فرادستگاهی است و باید همه تلاش‌ها و اقدامات به تببین دلاوری‌ها و مسایل فرهنگی جبهه و جنگ پرداخته شود.

دفاع مقدس موضوعی فراجناحی و فرادستگاهی استبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، سید احمد احمدی زاده معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری در آیین هفته دفاع مقدس که به صورت ویدئو کنفرانس با فرمانداران شهرستان‌های استان در محل سالن غدیر پادگان امام حسین برگزار شد، گفت: هماهنگی‌های مطلوب فرمانداران و دستگاه‌های اجرایی سطح استان در برگزاری برنامه‌های فرهنگی هفته دفاع مقدس که با اهتمام ویژه و جدیت وافر خود را به کار بسته و تمام قد این موضوع را دنبال کردند، قابل ستایش و قدردانی است.

او، موضوع دفاع مقدس و پاسداشت رشادت‌ها و دلاوری‌های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس را موضوعی شرعی و اعتقادی و نیز تکلیفی قانونی دانست و افزود: بر اساس شیوه نامه و دستور العمل‌های اعمال شده در خصوص ضرورت گرامیداشت سی ونهمین سالگرد دفاع مقدس و خاصه مراسم نکوداشت ایثارگران گرانقدر با مکاتبه‌های صورت گرفته با فرمانداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی اقدامات و راهبرد‌های اصلی برای این هفته بسیار مبارک نیز برنامه‌های این هفته اعلام شده و سهمیه شهرستان‌ها برای قدردانی نیز مشخص و تدابیر و تمهیدات لازم اتخاذ شده است.


احمدی زاده ادامه داد: هفته دفاع مقدس هفته مغتنمی است که بتوانیم گوشه‌ای از رشادت‌ها و جانفشانی‌های ایثارگران عزیز را یه نسل جدید منتقل کنیم و این گفتمان بین نسلی که تا حدودی در تبیین و انتقال آگاهانه ارزش‌های دفاع مقدس به نسل‌های آینده غفلت کرده ایم، واجب است در این فرصت مناسب به این موضوع پرداخته شود.

او با تاکید بر این که در طول برگزاری هفته دفاع مقدس عملکرد فرمانداران ارزیابی دقیق انجام خواهد شد، افزود: در پایان هفته دفاع مقدس در جمع بندی نهایی از فرماندارانی که توانسته اند هماهنگی و انسجام بهتر و پررنگ‌تر وارد عمل شوند، قدردانی می‌شود.

احمدی زاده ابراز امیدواری کرد: در چارچوب برنامه‌های اعلامی هفته دفاع مقدس، حال و هوای این هفته نباید وارد فضای انتخاباتی و رنگ و لعاب سیاسی پیدا کند و لازم است محور صحبت‌های سخنرانان تمرکز سمت و سوی فضای فرهنگی جبهه و جنگ و تبیین رشادت‌ها و دلاوری‌ها رزمندگان شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس بر همکاری بین بخشی و مشارکت همه دستگاه‌های اجرایی در سطح استان جهت برگزاری هر چه باشکوه‌تر این هفته بسیار با ارزش تاکید کرد.
انتهای پیام/م 

صحبت های احمدی زاده در آیین هفته دفاع مقدس 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر