کد خبر: ۷۰۷۴۵۰۳
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۴
استاندار کرمانشاه؛

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه قوانین ما با شرایط تحریم مطابقت ندارد، خواستار اصلاح آن‌ها از طریق سران سه قوه شد.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در آیین تودیع و معارفه رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه که با حضور معاون اول رئیس قوه قضاییه برگزار شد، با بیان اینکه تیم قضا در استان کرمانشاه در برون رفت چالش‌های استان نهایت همکاری را داشته اند، گفت: هماهنگی و همدلی خوبی تحت حمایت نماینده، ولی فقیه در استان وجود دارد تا روز به روز بر چالش‌ها فائق آییم.

او با اعلام اینکه گرانی چالش بزرگ ملی بود که دستگاه قضا برای کمک پای کار آمد، گفت : در مسائل مرتبط با توسعه و پیشرفت تیم مدیریتی استان به صورت ویژه پای کار است.

استاندار کرمانشاه افزود: تیم مدیریتی استان در حوزه پیشبرد مسائل توسعه‌ای به صورت ویژه پای کار است.

بازوند گفت: در راستای تحقق رونق تولید، اجرای پروژه‌ها و طرح‌های اقتصاد مقاومتی، حمایت از سرمایه گذاری با هدف اشتغالزایی و برون رفت از مشکل بیکاری همکاری خوبی در سطح استان دیده می‌شود.

این مسئول گفت: با توجه به پیچیدگی پرونده گلیم و گبه تقاضا می‌شود جلسه مشترک دیگری با سران سه قوه تشکیل شود که در این صورت ۹۸ تا ۹۹ درصد پرونده‌ها به جمع بندی می‌رسد.

او افزود: قوانین ما با شرایط تحریم مطابقت ندارد و لازم است در این باره اصلاحاتی انجام شود، اگر مجلس بخواهد این قوانین را اصلاح کند بسیار طولانی می‌شود بنابراین موضوع اصلاح قوانین در جلسه نمایندگان سران سه قوه مطرح شود.

استاندار کرمانشاه با تاکید بر اینکه اصلاح قوانین توسط سران سه قوه مطرح و پیگیری شود، گفت: اگر این اصلاحات صورت گیرد کمک شایانی به خصوص به استان کرمانشاه خواهد شد .

 

 

انتهای پیام/د

تقاضای تشکیل جلسه سران قوا برای بررسی پرونده گلیم و گبه

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر