کد خبر: ۷۰۷۵۹۷۲
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۱

مدیرکل حفظ آثار ونشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان غربی گفت: دفاع مقدس گنجینه عظیمی است که باید از تحریف و فراموشی به دور مانده و ارزش‌های آن حفظ شود.

دفاع مقدس گنجینه عظیمی است که باید استخراج شودبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه ،سرهنگ جلیل وحیدی مدیرکل حفظ آثار ونشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان غربی در جمع اصحاب رسانه گفت: دفاع مقدس گنجینه‌ای عظیم است که باید استخراج شود و آثار و ارزش‌های آن از گزند تحریف و فراموشی به دور بماند.
 
او با اشاره به اینکه هفته دفاع مقدس امسال پنج وجه تمایز با سال‌های گذشته دارد افزود:قرار داشتن در دهه اول گام دوم انقلاب، تعیین شعار حماسه ما پیروزیم در این هفته، تقارن با ماه محرم، توجه به شعار رونق تولید در برنامه‌های هفته دفاع مقدس و وجود فشار حداکثری از سوی دشمن در این برهه زمانی از نکات تمایر بخش هفته دفاع مقدس سال جاری است.
 
سرهنگ وحیدی با اعلام اینکه ۷کمیته مسئولیت اجرای برنامه‌های هفته دفاع مقدس در استان را برعهده دارند افزود: این کمیته‌ها برگزاری ببش از ۱۲۰۰برنامه را عهده دار شده اند.
 
مدیرکل حفظ آقار ونشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان غربی برگزاری رژه نیرو‌های مسلح، دیدار با خاخانواده شهدا، افتتاح نمایشگاه فرهنگی وهنری در ارومیه وشهرستانها، تجلیل از سربازان نمونه، برگزاری برنامه‌های تبیینی در حوزه پدافند غیرعامل، تجلیل از فرماندهان وپیشکسوتان دفاع مقدس، بهره برداری از ۶۰واحد مسکونی در شهرستان‌های ارومیه، میاندوآب، شاهین دژ وتکاب با اعتبار بالغ بر ۲۴ میلیارد ریال را از عناوین این برنامه‌ها ذکر کرد.

او گفت:این کمیته‌ها ۷۹ برنامه شاخص را نیز اجرا می‌کنند که نواخته شدن زنگ دفاع مقدس همزمان با یک مهر در مدارس استان، برگزاری یادواره‌های شهدا در ۱۷شهرستان استان، برگزاری همایش ویژه تعیین نقش زنان در دفاع مقدس، , تجلیل از زنان رزمنده و پشت جبهه در دفاع مقدس از جمله برنامه هاست.
 
انتهای پیام/م
 

گرامیداشت هفته دفاع مقدس در آذربایجان غربی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر