کد خبر: ۷۰۷۶۲۶۳
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۳

شهردار سابق کوهدشت با پنج رأی موافق اعضای شورای این شهر دوباره استیضاح و ایرج فریادی نیز دوباره به‌عنوان سرپرست شهرداری کوهدشت معرفی شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان،  شورای شهر کوهدشت در ۱۷ شهریور امسال سجاد طرهانی شهردار سابق این شهر را با پنج رأی موافق اعضا پشت در‌های بسته استیضاح و سپس ایرج فریادی را به‌عنوان سرپرست شهرداری کوهدشت معرفی کرد.

شهردار سابق کوهدشت پس از جلسه استیضاح که در شهرداری این شهر برگزار شد در جمع خبرنگاران از دلایل برکناری‌اش از سوی اعضای شورای شهر پرده برداشت و گفته‌بود زدوبندی با کسی نداشته‌ام.

اظهارات شهردار سابق کوهدشت که به‌صورت کلیپ تصویری در سطح شبکه‌های اجتماعی منتشر شده‌بود فضای مجازی این شهر را تحت‌الشعاع قرار داد و همان کلیپ کافی بود تا شورای شهر کوهدشت نیز در بیانیه‌ای اظهارات شهردار سابق این شهر در رابطه با دلایل برکناری‌اش را رد کند.

ماجرای شهرداری کوهدشت، اما فراتر از جلسه استیضاح در پشت در‌های بسته و بیانیه‌های ضربدری بود، هنوز از سرپرستی ایرج فریادی بر مسند شهرداری این شهر چهار روزی سپری نشده‌بود که کمیته انطباق فرمانداری رأی به لغو حکم استیضاح شهردار سابق داد و سجاد طرهانی دوباره شهردار کوهدشت و بر سر کار خود حاضر شد.


بیشتر بخوانید:عزل شهردار کوهدشت


از جلوس شهردار سابق بر مسند شهرداری کوهدشت ۲ روز بیش‌تر سپری‌نشده که رأی کمیته انطباق با واکنش شورای شهر کوهدشت روبه‌رو و او با پنج رأی موافق اعضای شورا دوباره استیضاح شد.

رضا میرزایی اصل رئیس شورای شهر کوهدشت می‌گوید: ایراد کمیته انطباق به جلسه استیضاح تنها منوط به یک ایراد شکلی بود که جلسه استیضاح شهردار سابق باید در زمان دیگری و پس از گذشت چند روز بعد از جلسه طرح سؤال برگزار می‌شد.

او معتقد است پس از گذشت چهار روز ایراد کمیته انطباق فرمانداری کوهدشت رفع‌شده، هم‌اکنون سجاد طرهانی شهردار سابق کوهدشت را دوباره استیضاح و نیز ایرج فریادی را به‌عنوان سرپرست جدید معرفی کرده‌ایم.

فارغ از آن‌که بسیاری استیضاح شهردار سابق کوهدشت را به سابقه‌ کوتاه‌مدت شهرداران پیشین و یا استعفای برخی از آن‌ها نسبت می‌دهند، اما به گفته شهروندان عزل و نصب‌ها در این ارگان اجرایی همواره با تزلزل همراه بوده تا خانه‌تکانی در شهرداری کوهدشت مورد انتقاد رسانه‌ها و فضای مجازی این شهرستان قرار بگیرد.

انتهای پیام/د

صندلی لرزان شهرداری کوهدشت

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر