کد خبر: ۷۰۷۶۳۷۶
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۳
رئیس آموزش و پرورش شهرستان کهگیلویه مطرح کرد؛

علی پورک‌پور گفت:باتوجه به اینکه گاز برخی از مدارس قطع شده انتظار داریم مدیران در این زمینه با ما همکاری کنند.

گاز برخی مدارس کهگیلویه قطع شده است

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج،علی پورک‌پور،رئیس آموزش و پرورش شهرستان کهگیلویه گفت: پروژه مهر یک نماد ملی است و تمام مدیران باید تلاش کنند تا پروژه مهر به بهترین نحو در سطح شهرستان اجرا شود.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان کهگیلویه افزود: شهرستان کهگیلویه با ترکیب جمعیتی خود دارای ۳۹۳ مدرسه و تعداد یک‌هزار و ۲۰۹ کلاس درس بوده که تعداد ۲۱ هزار و ۵۹۳ دانش‌آموز در مقاطع ابتدایی، متوسطه اول و دوم و استثنایی در این مدارس مشغول به تحصیل هستند.

او به پروژه پرسش مهر ریاست‌جمهوری اشاره داشت و گفت: پروژه مهر از نیمه دوم خردادماه امسال در سطح کشور کلید خورده و تا ۱۵ مهرماه ادامه دارد.

رئیس آموزش و پرورش کهگیلویه با اشاره به تعداد کارگروه‌های پروژه مهر در شهرستان گفت: در شهرستان کهگیلویه پنج کمیته فنی و کارگروه شامل کمیته سازماندهی، کمیته تعمیر و تجهیزات، کمیته توجیه و تبلیغ و اطلاع‌رسانی، کمیته تأیید صلاحیت و نیز کمیته ارزیابی وظیفه ساماندهی پروژه مهر را در شهرستان برعهده دارند.

او با اشاره به فراگیر بودن پروژه مهر در سطح شهرستان، افزود: شهرستان کهگیلویه بیش از ۲۱ هزار دانش آموز و نیز بیش از سه هزار معلم دارد پس می‌طلبد با یک کار جهادی به استقبال مهر برویم.

پورک‌پور بیان کرد: سازماندهی آموزش و پرورش شهرستان مطابق تفاهم‌نامه ملی پروژه مهر و بر اساس دو شاخص "نسبت دانش‌آموز به معلم و نسبت دانش‌آموز به تخصص" انجام گرفته و چنانچه غیر از این باشد یعنی برخلاف شاخص‌ها عمل شده و مرتکب خطا شده‌ایم.

او با بیان اینکه دومین آیتم پروژه مهر سند تحول بنیادین است، افزود: راهکار‌های مدیریت آموزش و پرورش باید بر اساس سند تحول بنیادین باشد و نیاز است براساس نیاز‌های موجود، آن را بومی‌سازی کنیم.

رئیس آموزش و پرورش کهگیلویه ابراز کرد: شعار آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد در سال جدید "زنگ مهر مقاومت" است پس باید این شعار سرلوحه کاری همه مدیران باشد.

او افزود: هدف اصلی پروژه مهر ارتقای کمی و کیفی فعالیت‌های آموزش و پرورش در آستانه بازگشایی مدارس و توفیق هرچه بیشتر در راستای موفقیت تحصیلی است.

پورک‌پور با بیان اینکه تجهیزات مورد نیاز پروژه مهر شهرستان کهگیلویه از جمله میز و نیمکت از طریق سازمان نوسازی مدارس کهگیلویه و بویراحمد تأمین شده است، گفت: سازماندهی معلمان حق‌التدریسی نیز در اولویت کاری بوده و در ابتدای هفته آینده انجام می‌شود.

او با اشاره به فراموشی رشته ریاضی و نیز گرایش به سوی رشته‌های کم‌وزن، عنوان کرد: گرایش دنیای امروز به سوی رشته‌های سبک و کم‌وزن بوده چنانکه دانش‌آموزان امروز بیشتر به سوی رشته انسانی گرایش دارند.

رئیس آموزش و پرورش کهگیلویه بیان کرد: آموزش و پرورش شهرستان در جهت حمایت از قشر آسیب‌پذیر به مدارس اعلام نمود که امسال نیاز نیست لباس مدارس و رنگ آن تغییری کند.

او همچنین گفت: در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان مصوب شده که به مدارس برای پرداخت بدهی آب، برق و گاز فرصت داده شود.

پورک‌پور اضافه کرد: باتوجه به اینکه الان گاز برخی از مدارس قطع شده انتظار داریم مدیران در این زمینه با ما همکاری کنند تا در آستانه مهر مدارس مشکلی نداشته باشند.

انتهای پیام/پ

قطعی گاز برخی مدارس کهگیلویه 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر