کد خبر: ۷۰۷۶۴۷۸
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۶
از ۳۱ شهریورماه و به مدت ۴ روز؛

سومین نمایشگاه تخصصی و بین‌المللی جایگاه‌های عرضه سوخت و صنایع وابسته از ۳۱ شهریورماه تا سوم مهرماه برگزار می‌شود.

برگزاری سومین نمایشگاه تخصصی جایگاه‌های سوخت و صنایع وابستهبه گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از شانا، بهمن حسین زاده، مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران در آستانه برپایی سومین نمایشگاه تخصصی و بین‌المللی جایگاه‌های سوخت و صنایع وابسته به اهمیت این صنعت اشاره کرد و گفت: ایران با تولید کنونی روزانه ۱۱۵ میلیون لیتر بنزین بزرگ‌ترین تولید کننده این فرآورده راهبردی با ظرفیت روبه رشد در میان کشور‌های عضو اوپک و منطقه است.

وی افزود: در حال حاضر سه هزار جایگاه عرضه سوخت در کشور وجود دارد که البته تا حدودی با استاندارد‌های جهانی فاصله داریم.


بیشتر بخوانید: اقدام به موقع وزارت نفت در شناسایی وجوه ارزی راکد در یکی از صرافی‌ها 


وی با اشاره به نقش برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی در ارائه تازه‌ترین دستاورد‌های این حوزه و روزآمد شدن استاندارد جایگاه‌های عرضه سوخت، افزود: روزانه بیش از ۱۰۰ میلیون لیتر فرآورده از طریق جایگاه‌های عرضه سوخت در سطح کشور توزیع می‌شود که گردش مالی و میزان اشتغالزایی آن را نمی‌توان نادیده گرفت.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی تصریح کرد: استفاده از فناوری‌های نو که به‌طور معمول در نمایشگاه‌ها ارائه می‌شود با تکیه بر توان داخلی می‌تواند به بهبود فناوری‌ها در توزیع سوخت در سراسر کشور کمک کند.

حسین زاده، توسعه فعالیت شرکت‌های زنجیره‌ای توزیع سوخت را برای کاهش هزینه‌هایی همچون زمین و هزینه‌های جانبی بسیار موثر دانست و اظهار امیدواری کرد که با برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی مانند جایگاه‌های سوخت، فناوری برتر در خدمت این صنف و سرانجام مصرف کننده قرار گیرد.

سومین نمایشگاه تخصصی و بین‌المللی جایگاه‌های سوخت و صنایع وابسته از ۳۱ شهریور تا سوم مهر در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برای ارائه تازه‌ترین دستاورد‌های فنی و فناوری این حوزه برپا می‌شود.

انتهای پیام/

روزانه بیش از ۱۰۰ میلیون لیتر فرآورده از طریق جایگاه‌های عرضه سوخت در سطح کشور توزیع می‌شود

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر