کد خبر: ۷۰۷۶۶۲۱
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۵
فرمانده قرارگاه سایبری ستاد کل نیرو‌های مسلح:

سرلشکر پاسدار مصطفی ایزدی گفت: پیروزی های جبهه مقاومت و تحقق نظام اسلامی نتیجه خون شهدای دفاع مقدس است.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان ،سرلشکر پاسدار مصطفی ایزدی فرمانده قرارگاه سایبری ستاد کل نیرو‌های مسلح، امروز در یادواره سرلشکر شهید محمد علی گنجی زاده دربیت الحسین (ع) شهر زواره گفت: جمع شدن ما در این یادواره فرصتی است برای بستن میثاق با شهدایی که ارزشمندترین سرمایه وجودیشان را تقدیم اسلام کردند.

او افزود: کار رزمندگان ما عاشورایی بود و به دلیل آنکه به امام حسین (ع) اقتدا کرده بودند، توانستند در برابر دشمنان دین خدا پیروز شوند.

فرمانده قرارگاه سایبری ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: شهید گنجی زاده از دانشجویان نخبه دانشگاه تهران و اهل علم بود و واقعا به مرحله‌ای رسیده بود که از مرگ نمی‌ترسید و برای حضور در شرایط سخت مشکلی نداشت.

او ابراز داشت: مسیری که ما در آن حرکت کرده ایم مسیر بعثتی است که حضرت رسول اکرم (ص) آن را ترسیم کرده بود و شهیدان ما آن را تداوم بخشیدند.

سرلشکر ایزدی بیان داشت: شهید گنجی زاده علاوه بر اینکه در دفاع مقدس فعالیت داشت در مجاهدت‌های فرهنگی هم فعال بود و در آموزش رزمندگان پرتلاش ظاهر می‌شد.

فرمانده قرارگاه سایبری ستاد کل نیرو‌های مسلح با بیان اینکه فرزندان ایران اسلامی امروز شهادت طلبی را الگوی خود قرار داده اند، افزود: تمام این موارد برگرفته از خصلت‌های شهدای دوران دفاع مقدس بوده است.

او تصریح کرد: سردار گنجی زاده اگر الان حضور داشت از امید‌های بزرگ این کشور بود، اما عشق به شهادت وی را در راهی قرار داد که زودتر به وصال معبود خود برسد.

سرلشکر ایزدی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی که نباید در برابر دشمنان سرخم کنیم، افزود: تداوم راه شهیدان در اطاعت از رهبر انقلاب و ولایت فقیه است.

فرمانده قرارگاه سایبری ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: شهید گنجی زاده در ابعاد بزرگ نبرد می‌کرد و در شهر پاوه و برای تنویر افکار عمومی بسیار تلاش می‌کرد.

او تصریح کرد: پیروزی‌های جبهه مقاومت و تحقق نظام اسلامی نتیجه خون شهدای دفاع مقدس است که تا کنون نیز تداوم داشته است.

انتهای پیام/م

برگزاری یادواره سرلشکر شهید محمد علی گنجی زاده

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر