کد خبر: ۷۰۷۷۰۹۰
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷
معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو مطرح کرد؛

اولیا گفت: شیوه‌نامه فرصت مطالعاتی اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و موسسات پژوهشی در وزارت نیرو به شرکت‌های زیرمجموعه این وزارتخانه ابلاغ شد.

شیوه‌نامه دوره‌های مطالعاتی هیات علمی وزارت نیرو ابلاغ شدبه گزارش  گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از پاون محمدصالح اولیا معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو گفت: این شیوه‌نامه در راستای اجرای تفاهم‌نامه وزارتخانه‌های نیرو و علوم به منظور آشنایی عمیق اعضای هیئت علمی با نیاز‌ها و مشکلات پیش‌روی صنعت آب و برق و همچنین تعریف، تجزیه و تحلیل مسئله بر اساس نیاز‌های موجود وزارت نیرو تدوین شده است.

وی با اشاره به اینکه در ادامه این طرح امکان تعریف پروژه‌های تحقیقاتی و یا انجام پایان نامه‌های کارشناسی ارشد و دکترا وجود خواهد داشت، افزود: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته اساتید بایستی طی این مدت حضور تمام وقت در محل کار خود داشته باشند تا بر اساس مطالعات صورت گرفته شناخت خوبی از وضعیت موجود صنعت آب و برق کسب و نهایتا گزارشی تهیه و آن در اختیار دانشگاه و شرکت مربوطه قرار دهند.


بیشتر بخوانید:شرایط آب‌های تجدیدپذیر تهران در بحران مطلق است


معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو تاکید کرد: در راستای اجرای این شیوه‌نامه امکان پرداخت حداکثر معادل حقوق اعضای هیئت علمی علاوه بر حقوق و مزایای پرداختی توسط دانشگاه‌ها و موسسات پژوهشی پیش‌بینی شده است.

اولیا ادامه داد: در این راستا هر یک از اعضای هیئت علمی علاقه‌مند به انجام فرصت مطالعاتی در صنعت آب و برق می‌توانند پس از امضای توافقنامه بین دانشگاه یا موسسه پژوهشی خود با یکی از شرکت‌های زیرمجموعه وزارت نیرو شامل: شرکت‌های مادرتخصصی و همچنین شرکت‌های آب منطقه‌ای، برق منطقه‌ای، توزیع برق، آب و فاضلاب و تولید برق فرصت مطالعاتی خود را در این شرکت‌ها گذرانده و از تسهیلات و مزایای آن برخوردار شوند.

وی در پایان گفت: علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه اطلاع رسانی دفتر آموزش، تحقیقات و فناوری وزارت نیرو به نشانی http://trt.moe.gov.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/

 حقوق اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و موسسات پژوهشی پیش‌بینی می شود

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر