کد خبر: ۷۰۷۷۲۷۶
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۸
مسئول قرارگاه مردمی اربعین قم عنوان کرد؛

قربانی کرم گفت: افرادی که علاقه‌مند خدمت به زائران اربعین حسینی هستند با مراجعه به سایت ثبت‌نام کرده ودر قرارگاه مردمی اربعین به زائرین حسینی خدمت کنند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم،مهدی قربانی کرم مسئول قرارگاه مردمی اربعین قم گفت: فعالیت قرارگاه اربعین استان قم ۱۳ مهرماه آغاز و تا ۱۳ آبان ماه به مدت یک ادامه دارد.

او افزود: سال گذشته قرارگاه مردمی اربعین قم به ۱۲۱ هزار زائر خدمت‌رسانی کرد و پیش‌بینی می‌شود بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته امسال به ۳۰۰ هزار زائر حسینی خدمت‌رسانی شود.

مسئول قرارگاه مردمی اربعین قم با اشاره به اهمیت خدمت به زائران اربعین حسینی تصریح کرد: سال گذشته بیش از ۱۸۰۰ خادم به‌صورت مستقیم در قرارگاه مردمی اربعین استان به زائرین حسینی خدمت‌رسانی کردند.

قربانی کرم تصریح کرد: افرادی که علاقه به خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی در زمینهٔ‌های مکانیکی، طراحی،کامپیوتر، آشپزی، نانوایی، برق‌کشی وهرخدمتی که می‌توانند به زائرین انجام دهند با مراجعه به سایت www.hikarbala.i ثبت نام کرده و به‌عنوان خادم در قرارگاه مردمی اربعین به زائرین حسینی خدمت کنند.

مسئول قرارگاه مردمی اربعین قم عنوان کرد: برنامه‌ریزی‌شده محل خدمت به زائرین اربعین در چند نقطه در استان باشد و قرار است از ۲ هزار خادم ثبت‌نام شود تا در سه شیفت ۸ ساعته به زائرین خدمت‌رسانی کنند.

او بیان کرد: حرم حضرت معصومه (س)، مسجد مقدس جمکران، مصلی قدس، مساجد و اماکن عمومی دیگر از ۱۳ مهرماه به مدت یک ماه از زائرین اربعین حسینی پذیرایی می‌کنند.

قربانی کرم عنوان کرد: با توجه به شعار "حب الحسین یجمعنا" برنامه ما این است که خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی در استان قم در یک نقطه نباشد و با توجه به تدابیر صورت گرفته شهروندان قمی می‌توانند در منزل خود میزبان زائرین اربعین باشند.

او با اشاره به اهمیت خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی یاداورشد: عمود نخست پیاده‌روی اربعین مسیر نجف تا کربلا نیست بلکه عمود نخست می‌تواند شهر مقدس قم باشد، هرکسی که از کربلا جاماند نیز می‌تواند به زائرین اباعبدالله خدمت‌رسانی کند.

انتهای پیام/ح

ثبت نام از خادمین قرارگاه مردمی اربعین حسینی در قم آغاز شد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر