کد خبر: ۷۰۷۷۶۴۷
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۰

مدیر فرودگاه همدان گفت: تاریخ قرارداد پروازهای ۲ سویه همدان - مشهد، به پایان رسیده است که در صورت نبستن قرارداد جدید این پروازها از این هفته تعطیل می‌شود.

پایان مجوز پرواز همدان - مشهدبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، سهراب کلوندی، مدیر فرودگاه همدان افزود: شرکت هواپیمایی و شرکت چارتر کننده در زمینه مدت زمان و نحوه پرداخت مطالبات اختلاف دارند که با رایزنی‌های صورت گرفته امیدواریم پروازهای سه‌شنبه این هفته، در مسیر همدان- مشهد تعطیل نشود.

او اظهار داشت: این پرواز پیش از این هفته‌ای دوبار و در روزهای سه‌شنبه و جمعه به شکل رفت و برگشت در مسیر همدان - مشهد برقرار بود.

کلوندی با بیان اینکه شرکت قشم ایر به عنوان شرکت هواپیمایی وظیفه جابجایی مسافران را در مسیر فرودگاه همدان و مشهد بر عهده دارد یادآوری کرد: در فصل تابستان استقبال بسیار خوبی از پروازهای این مسیر از سوی  مردم شد.

او با بیان اینکه مسئولان فرودگاه همدان به دنبال رایزنی برای برقراری دوباره این پرواز هستند، ادامه داد: قرارداد این پرواز به پایان رسیده بود و امید است با بستن قراردادی جدید پروازهای همدان- مشهد از این هفته دوباره برقرار شود.

کلوندی با اشاره به اینکه آخرین پرواز این مسیر دیروز جمعه ۲۹ شهریور ۹۸ صورت گرفت، افزود: قیمت بلیت این پرواز با توجه به روزهای پیک مسافر، بین چهار میلیون و ۵۰۰ هزار ریال تا ۶ میلیون و ۸۰۰ ریال متغیر بود.

او اظهار داشت: فرودگاه بین‌المللی همدان ظرفیت‌های بسیار مناسبی دارد و با تجهیزات به‌روز می تواند خدمات خوبی را به مردم همدان ارائه کند.

کلوندی افزود: در طول انجام مناسک حج، ۳۸ پرواز رفت و برگشت از طریق فرودگاه بین‌المللی همدان به سرزمین وحی صورت گرفت.

مدیر فرودگاه همدان گفت: پرواز ۲ سویه همدان - مشهد روزهای جمعه و سه‌شنبه هر هفته با هواپیمای RG با ۱۰۰ نفر ظرفیت انجام می‌شد.

انتهای پیام/ د 

تعطیلی پرواز همدان مشهد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر