کد خبر: ۷۰۷۷۸۷۷
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۹
مدیرعامل بازار متشکل ارزی در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛

شکسته بند از سوختن بخش کوچکی از ساختمان بازار متشکل ارزی و از بین رفتن تنها چند قطعه تجهیزات اداری خبر داد.

آتش سوزی جزئی ساختمان بازار متشکل ارزی/ بخشی از تجهیزات اداری سوخت و سرور‌ها سالم استمحمود شکسته‌بند، مدیرعامل بازار متشکل ارزی در گفت وگو با خبرنگار بورس، بانک و بیمه گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، در واکنش به خبر آتش سوزی ساختمان بازار متشکل ارزی بیان کرد: تنها بخش کوچکی از دفتر خدمات بازار متشکل ارزی در این آتش سوزی آسیب دید. ابتدا قسمت سقف دچار حریق شد و به دنبال آن بخشی از تجهیزات اداری ما هم آتش گرفت.

او افزود: هیچ یک از مدارک، اسناد رسمی، سرور‌ها، سامانه ها و حتی pc‌های بازار متشکل دچار حریق نشده اند چرا که اطلاعات اصلی و سرور‌های این بازار در یک مکان کاملا امن محافطت می‌شود.

این مقام مسئول تاکید کرد: این دفتر تنها یک مکان برای ثبت روند اداری راه اندازی بازار متشکل ارزی بوده است و جای هیچ نگرانی نیست. اینکه برخی خبرگزاری‌ها از سوختن کامل این مکان خبر می‌دهند، صحت ندارد.


بیشتر بخوانید: تحریم بانک مرکزی جوسازی ترامپ است/ هراس آمریکا از پیمان بانکی تهران - مسکو - شانگهای


شکسته بند تاکید کرد: روز گذشته به هنگام حریق من نیز در ساختمان حضور داشتم و آتش نشانی ظرف مدت ۲۰ دقیقه این آتش را خاموش کرد.

او در پایان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا این اتفاق، روند در راه اندازی بازار متشکل ارزی تاثیر گذار است؟ گفت: به هیچ وجه. اتفاق خاصی نیفتاده و بازار متشکل ارزی کاملا آماده افتتاح است. حتی اگر رئیس کل بانک مرکزی فردا دستور راه اندازی این بازار را صادر کند ما آماده راه اندازی آن در دفتر کاری دیگری هستیم.

انتهای پیام/

بازار متشکل ارزی کاملا آماده افتتاح است

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر