کد خبر: ۷۰۷۷۸۸۴
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۷

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه به شرایط حساس کشور در عرصه‌های مختلف به ویژه شرایط اقتصادی، با تمجید از ایستادگی و اقتدار کشور در برابر قدرت‌های بزرگ اشاره کرد .

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،هدایت حاتمی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه بااشاره به شرایط حساس کشور در عرصه‌های مختلف به ویژه شرایط اقتصادی، با تمجید از ایستادگی و اقتدار کشور در برابر قدرت‌های بزرگ، از بانک‌ها خواست که بیشترین همراهی را با سیاست‌های اقتصادی استان داشته باشند.

او گفت : همه به همدلی و تلاش مضاعف برای آباد کردن استان و برون رفت از مشکلات نیاز داریم و در این راه باید براساس سه محور سیاستگذاری عالمانه، تامین مالی هوشمندانه و تحرک جسورانه در بخش خصوصی حرکت کنیم.

او افزود: باید تحرکی را در اقتصاد استان به وجود بیاوریم که منجر به تحول شود و در این راه بانک‌ها نقش بسیار تاثیرگذاری دارند ضمن اینکه توانمندی و میزان نفوذ استاندار کرمانشاه در سطح ملی نیز، هموار کننده بسیاری از برنامه‌ها و سیاست‌گذاری هاست که باید از این ظرفیت بیشترین استفاده را ببریم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه کاهش تورم و بهبود فضای کسب و کار در استان را نتیجه همدلی و همراهی تمامی عوامل تاثیرگذار بر اقتصاد استان دانست و گفت: تیم اقتصادی خوب و هدف محوری در استان شکل گرفته که بانک‌ها نیز به جهت تاثیر بسیار قابل توجهی که در حوزه اشتغال و تامین اعتبار دارند از نقاط قوت این تیم هستند و انتظار می‌رود که با درک صحیح از سیاست گذاری‌های استان، نقش خود را در راه تحول و توسعه استان کرمانشاه به خوبی ایفا کنند.

حاتمی، حمایت از احیای واحد‌های راکد را یکی از سیاست‌های اقتصادی استان دانست و افزود: حفظ واحد‌های در حال تولید و حمایت از واحد‌های تولیدی راکد در دستور کار مدیریت استان قرار دارد و همکاری و حمایت بانک‌ها در این راه بسیار با اهمیت است، اما ما تنها به واحد‌هایی که قابلیت احیا دارند کمک خواهیم کرد و وقت و انرژی خود و بانک‌ها را صرف افراد و واحد‌هایی که قابلیت احیا شدن ندارند نخواهیم کرد.

 

 

انتهای پیام/د

ایستادگی و اقتدار کشور در برابر قدرت‌های بزرگ

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر