کد خبر: ۷۰۷۸۱۵۴
گروه : قزوین » قزوین
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۳

شبکه قزوین ویژه برنامه‌های متنوعی را با محوریت شروع سال تحصیلی جدید روی آنتن می‌برد.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین ، حسن اکبری مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین گفت: سیمای این مرکز با برنامه «صبح و زندگی» به صورت ویژه برنامه از اول مهر ماه ساعت ۰۶:۴۵ صبح به مناسبت شروع سال تحصیلی جدید همراه مخاطبان خواهد بود.

اکبری افزود: این برنامه همچنین با برقراری ارتباط زنده از دبیرستان نمونه علامه جعفری علاوه بر انعکاس حال و هوای دانش آموزان در اولین روز سال تحصیلی، سخنرانی استاندار و مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین را هم از این مکان پخش می‌کند.

او اضافه کرد: برنامه شبانگاهی شبکه قزوین با عنوان «شب‌های مینودری» هم در بخش‌های مختلف تا اول مهر به موضوع بازگشایی مدارس و لزوم توجه و آمادگی خانواده‌ها برای شروع سال تحصیلی فرزندان می‌پردازد.

اکبری ادامه داد: رادیو قزوین به مناسبت شروع سال تحصیلی جدید برنامه‌های ویژه‌ای را در دستور کار دارد که از روز دوشنبه اول مهر همزمان با بازگشایی مدارس در برنامه‌های «مستقیم آینده»، «زندگی سلام»، «کلبه مهر»، «گلدونه ها»، «دیماج»، «تیک تاک» و «قزوین ۹۸» به این موضوع می‌پردازد. در این برنامه‌ها به آماده سازی مدارس و همچنین خرید لوازم التحریر و ملزومات تحصیلی دانش آموزان، اشتیاق آن‌ها برای شروع اولین روز مدرسه و اطلاع رسانی برنامه‌های مربوط به بازگشایی مدارس اشاره می‌شود. رادیو قزوین در برنامه صبحگاهی «زندگی سلام» هم بخشی را با عنوان «زنگ مهر» به صورت اجرای خارج از استودیو در یکی از مدارس استان به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید روی آنتن خواهد برد.

او همچنین خاطرنشان کرد: پوشش خبری و اطلاع رسانی برنامه‌های «زنگ نشاط»، «زنگ شکوفه‌ها»، اطلاع رسانی از وضعیت ترافیکی شهر قزوین در روز اول مهر، پوشش مداوم برنامه‌های مدارس از سراسر استان و همچنین دعوت از مدیرکل آموزش و پرورش و کارشناسان راهنمایی و رانندگی در استودیو خبر برای ارائه گزارش در این رابطه از جمله فعالیت‌های معاونت خبر مرکز قزوین است.

انتهای پیام/ک

عملیات رسانه ای صدا و سیمای مرکز قزوین برای بازگشایی مدارس

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر