کد خبر: ۷۰۷۹۰۴۱
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۷
تاریخ انتشار : ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۷
کد خبر : ۷۰۷۹۰۴۱
اداره کل خودرو و نیرو محرکه وزارت صنعت اعلام کرد:

بر اساس گزارش ارزشیابی کیفی انجام شده در گروه سبک و در بخش سواری خودروی پژو ۲۰۰۸ شرکت ایران خودرو/ایکاپ موفق به دریافت پنج ستاره کیفی شد.

پنج ستاره شدن پژو ۲۰۰۸ از لحاظ کیفیبه گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، بر اساس گزارش ارزشیابی خودرو‌های ساخت داخل که توسط اداره کل خودرو و نیرو محرکه وزارت صنعت، معدن و تجارت منتشر شد، در مرداد ماه امسال در گروه خودرو‌های سبک و در بخش وانت و لیست قیمتی یک، وانت نیو پیکاپ فوتون دیزلی شرکت ایران خودرو دیزل با دریافت سه ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودرو‌های تولیدی ساخت داخل را به خود اختصاص داد و در لیست قیمتی دو نیز وانت‌های مزدا کارا ۲۰۰۰ تک کابین و دو کابین بهمن موتور، سایپا ۱۵۱ شرکت سایپا بن رو و وانت آریسان شرکت ایران خودرو دیزل با کسب دو ستاره کیفی در رده بعدی جای گرفتند و نیسان‌های تک سوز و دوگانه سوز شرکت زامیاد توانستند یک ستاره کیفی را از آن خود کنند.

همچنین در گروه سبک و در بخش سواری خودروی پژو ۲۰۰۸ شرکت ایران خودرو/ایکاپ موفق به دریافت پنج ستاره کیفی شد و بیشترین امتیاز را در مردادماه امسال به خود اختصاص داد. این خودرو در لیست قیمتی دو قرار دارد و در این لیست کیاسراتوی سایپا و هایما S۷ اتوماتیک ایران خودرو خراسان هر کدام چهار ستاره کیفی را از آن خود کردند و در رده بعدی جای گرفتند.


بیشتر بخوانید: قیمت نهایی پژو 2008 اعلام شد/30 میلیون بیشتر از قیمت جهانی!


JAC-S۵ و JAC-S۳ کرمان موتور و هایما s۵ اتوماتیک ایران خودرو خراسان در این لیست قیمتی سه ستاره‌ای شدند. همچنین NEW MVMX۳۳S شرکت مدیران خودرو در این لیست قیمتی دوتوانست ستاره به دست آورد. در لیست قیمتی یک نیز خودروی نیومزدا ۳ بهمن موتور چهار ستاره کیفی به دست آورد.

از سوی دیگر در لیست قیمتی سه، خودرو‌های B۳۰ شرکت بهمن موتور و چانگان cs۳۵ سایپا سیتروئن چهار ستاره کیفی به دست آوردند و آریزو ۵ مدیران خودرو سه ستاره‌ای شد.

همچنین در لیست قیمتی چهار، خودرو‌های تندر ۹۰ پلاس اتوماتیک، تندر ۹۰ پلاس، دنا پلاس، پژو ۲۰۷ اتوماتیک، پژو SD۲۰۷ اتوماتیک و پژو ۲۰۷ اتوماتیک همگی از ایران خودرو و همچنین پارس تندر شرکت پارس خودرو هر کدام چهار ستاره کیفی به دست آوردند.

در این لیست قیمتی، تندر ۹۰، رانا، پژو SD۲۰۶، پژو ۲۰۶ و دانگ فنگ H۳۰ و دنا همگی از محصولات ایران خودرو سه ستاره کیفی را از آن خود کردند و خودرو‌های کوییک سایپا و پژو پارس اتوماتیک ایران خودرو کرمانشاه نیز سه ستاره‌ای شدند.

در این لیست، خودرو‌های سورن ایران خودرو تبریز، پژو پارس کرمانشاه ایران خودرو کرمانشاه، پژو پارس ایران خودرو فارس، پژو پارس ایران خودرو مازندران، پژو پارس صنایع خودروسازی فردا، سمند تبریز ایران خودرو تبریز، پژو ۴۰۵ ایران خودرو خراسان، ساینای سایپا-سیتروئن، تیبا ۲ سایپا و تیبای سایپا سیتروئن همگی دو ستاره کیفی را از آن خود کردند.

در لیست قیمتی پنج نیز خودرو‌های سایپا X۱۳۱، سایپا X۱۳۲ و سایپا X۱۱۱ شرکت سایپا و سایپا X۱۳۱ پارس خودرو همگی دو ستاره کیفی به دست آوردند.

در بخش کشنده‌ها، خودروی کشنده فوتون Auman H۴ شرکت ایران خودرو دیزل توانست سه ستاره کیفی را به دست آورد.

در بخش کامیونت، کامیونت ایسوزو NMR۸۵ شرکت بهمن دیزل و کامیونت هیوندای HD۷۸ و هیوندای HD۶۵ ایران خودرو دیزل چهار ستاره کیفی به دست آوردند و دو کامیونت FAW Tiger V۶ سیبا موتور و شیلر بهمن دیزل به ترتیب سه و دو ستاره کیفی را از آن خود کردند.

در بخش کامیون نیز کامیون بنز WH شرکت ایران خودرو دیزل دو ستاره کیفی به دست آورد و ایسوزو NPR۷۵M شرکت بهمن دیزل چهار ستاره کیفی را به خود اختصاص داد.

در بخش اتوبوس، اتوبوس بین شهری اسکانیا ۴۲۱۲ مارال و اتوبوس درسا از محصولات شرکت عقاب افشان چهار ستاره کیفی به دست آوردند و در بخش مینی بوس نیز مینی بوس ایسوز SAHAR بهمن دیزل در لیست چهار ستاره‌ها قرار گرفت.

انتهای پیام/

سه ستاره شدن خودروی کشنده فوتون Auman H۴ شرکت ایران خودرو دیزل

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر